Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuálpszichológus hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuálpszichológus hogy segít a problémákon?

Figyelt kérdés
Nem lesz attól 18/5 farok, nem lesz szebb, magasabb a pasas.
jan. 10. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Valóban nem, de attól még meghúzhatod ha nő.
jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Aki ezt hiszi, hogy ez a segítség: "Nem lesz attól 18/5 farok" annak el kell menni hozzá és megtudja, hogy tud segíteni.
jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

nekem nem jött be, pár éve kicsit exhibicionista lettem, majd megpróbáltam a pszicho segítséget, de azután még inkább eluralkosott rajtam a bugyim, stb mutogatásának a kényszere

24l

jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Jó példa, írtad nem lesz ettől hosszabb a farok, sem szebb sem magasabba a pasa...így van de itt nem is ez a kérdés hanem, hogy miért gondolja valki, hogy ezektől jobb lenne az élet vagy miért ezektől függ sok pasinak és vajon miért tetted fel ezt a kérdést ide mit vársz a válaszoktól és azt miért...na ezért lehet oda menni, hogy a miérteket megértse és talán egy olyanabb életet lehet élni utána ahol nem a mérettől hiszik a pasik azt, hogy jobb lesz az életük. A szexuálpszichológus nagyon sok tanulást és időt igényel mert nehéz szakma...a farok méret őrület az egy dolog de gondold el amikor valaki azért megy el ilyenhez mert nem érti mért akar r*szarni a felesége mellkasára merthogy k szexuálisan kissé beteg. Vagy függő ember, akinek a baja megkeseríti az életét. Mondjuk ha valaki a munkahelyén óránként kiveri a wc-ben az is eléggé komoly gond a fejben. Vagy akik fiúként lánynak adják ki magukat a neten az is komoly szexuálpszichológiai eset és nem egy alkalmas foglalkozás az fix. De itt is van aki naponta akár többször is ugyan azt a kérdés felteszi...az is mehetne mert szexuálisan gond van nem is kicsit. Olyan mint egy "rehab" a bűnőzőből hátha "normális" ember lesz persze csak ha van igénye rá..ha nem akkor bűnözni fog tovább és ez addig senkit sem zavar amíg nem éppen őt károsítja meg vagy családtagját. Gyilkosokról nem is beszélve....
jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg nem lesz, de legalább nem fogsz szorongani miatta.
jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Nője ugyanúgy nem lesz a fentiek hiányában.:D
jan. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!