Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti felszoktátok húzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti felszoktátok húzni a barátotokat? Akkor is ha nem akartok szexelni, vagy ha szexet is akartok?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok csinálni? Mivel ingerlitek fel? Anélkül persze, hogy hozzányúlnátok.

jan. 10. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mozdulok, fordulok, amit tudom hogy szeret, odatolom elé a fenekemet, megriszálom előtte. Fogok egy darab kötelet, megfeszítem a két kezem között, azt mutatom fel neki.

Ha távol vagyunk egymástól, akkor meglepetés szexi képet szoktam küldeni, vagy egy fotót közös emlékezetes élmény helyszínèről.

jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem húzom az agyát ha aztán nem akarok szexelni. Nem vagyok bunkó.
jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek kellene húzni ha nem lesz szex??? Ha valaki begerjed, de rájön hogy csak szórakoznak vele azt szívatásnak fogja venni. A leghülyébb ötlet!
jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne bunkóság? Párkapcsolatban szerintem ez hozzátartozik az egymás iránti vágy fenntartásához. Megerősítés, hogy tetszünk egymásnak, kívánjuk egymást, ott van benne a következő együttlét ígérete.


egyes voltam.

jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 ha még aznap lesz szex és ez a felhúzás reggeltől napközben zajlik azt mondom oké. De ha csak egész nap mézesmadzag van aztán este semmi én azt nem értékelem. Semelyik oldalról.

De persze ez csak az én véleményem ami a kérdés volt. Te máshogy látod elfogadom, bár lehet nem teljesen egy dologról beszélünk.

jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, én úgy írtam kb mint az előjáték része, csak épp órákig elhúzva, szünetekkel. Hogy mire oda jutunk, addigra szét akarjuk szedni egymást. :)
jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg arra a részre válaszoltam ahol azt kérdezi: akkor is ha nem akartok szexelni?

Bele is írtam a válaszomba.😉

jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!