Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régi szexpartnerekkel felszokt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szexpartnerekkel felszoktátok venni újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt egy szexkapcsolatom egy nővel kb. 1,5 éve.Azóta nem beszéltünk,semmit nem tudok róla.Most a napokba eszembe jutott az együtt töltött idő,és van egy kis hiányérzetem,hogy még megélhettünk volna jó,izgi dolgokat közösen.És be is indít a gondolata,hogy felkeresni.Akár csak puhatolózni hogy mi a helyzet vele,milyen az élete.Akár nyíltan megmondani a szándékaimat,és hogy nem szeretnék komolyat tőle.

De valahol azért ismerjük egymást,megbízunk egymásba..tudjuk mire számíthatunk a másiktól.Megkímélnénk magunkat a csalódástól,átveréstől...amit mondjuk egy idegennel való ismerkedés tartogathat.

Viszont akkoriban éreztem rajta hogy nőből van,és akaratlanul is elkezdett kötődni idővel.

Szerintetek szemétség lenne részemről,ha felkeresném,együtt volnánk egyszer vagy párszor,és ennyiben ki is merülne a dolog? Mármint nyilván az elején tisztázva,hogy nem szeretnék komolyat tőle.De ha olyan az élete,és egyedül van,akkor jó eséllyel menne bele,épp azért,mert nem vagyok idegen,és jó élményeink vannak.De hülyén is kijöhet hogy hiába beszéljük meg előre,lehet megbántanám hogy újra feltűnök,nem mondana nemet a múlt miatt,jól is érezné magát,de mégis rosszul esne neki,hogy csak "dugunk".Nem tudom jól megfogalmazni,de talán érthető mire akarok kilyukadni.Én most eléggé kivagyok szexuális téren,szükségem van valakire,akivel jól érezhetem magam,de nem szeretném megbántani őt,meg rosszat se akarok.

Lehet hogy el fog tudni vonatkoztatni az érzésektől,ha esetleg jönnének nála? Vagy jobb volna ha új partnert keresnék inkább?



2021. jún. 6. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy valaki volt, akinél próbálkoztam, de ő nagyon jó volt (és nem csak az ágyban, hanem emberileg is).
2021. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

A férfiak mindig visszajönnek:) a nők nemigen.

N

2021. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Második, egy kicsit kisarkítottad a dolgot. Mondom, én csak egy csajnál próbálkoztam később, pedig férfi vagyok. A többiek nem ütötték meg azt a szintet, vagy lett párkapcsolatuk.


(Első válaszoló voltam)

2021. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az van amit a 2 -es mond,én 2 lányt hívtam vissza,de egyik sem jött.

Egyszer hívott az egyik volt barátnőm oda meg én nem mentem :D


Szóval kb 25 esetben 0-szor jött be.

2021. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3: természetesen vannak kivételek, nem minden pasi és nem minden nőhőz menne vissza. De általánosságban ez az igazság. Én soha nem kerestem fel senkit újra, ellenben nekem nem csak olyanok irogatnak, akikkel voltam, hanem még olyan pasik is, akivel csak évekkel ezelőtt flörtöltem vagy együtt dolgoztunk 1 hetet valamilyen rendezvényen. De van köztük barátnőm exe, volt főnököm (ezekből több is), volt osztálytárs stb

#2

2021. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok benne hogy nem mond nemet ha nem változott nagyot az élete.Mondjuk ha csak egyedülálló,és nincsenek jelenleg meghatározó problémái.
2021. jún. 6. 12:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

2012 óta vagyunk szexkapcsolatban egy nagyon helyes férfival. Akkor a húszas éveink közepén jártunk, most már 30 felett bőven. És igen, keressük egymást, amikor egyikőnknek sincs éppen kapcsolata, de hiányzik az intimitás.


N

2021. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7#

És nem alakultak ki érzelmek? Ezt a részt hogy különítitek el? Főleg ha nagyon helyes a férfi.Nálad nem alakul ki kötődés,ragaszkodás,és hogy többet szeretnél tőle?

Én egyértelműen éreztem a partneremen hogy kezd kötődni hozzám.Pedig nem vagyok egy nagyon jó külsővel megáldott férfi.De valahogy a szex-el,az orgazmusokkal jött ez,hogy egészen más szemmel kezdett rám tekinteni.Ami egyrészt jó,mert jó visszajelzés.Viszont mellette rossz is,mert nem akartam soha többet annál ami volt.

2021. jún. 6. 14:00
 9/17 anonim ***** válasza:

3 lányt hívtam át újra jóval később, mindhárom átjött, de nem volt olyan jó mint előtte

20F

2021. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nekem nő létemre nem alakultak ki érzelmek, de nekem az érzelmek soha nem a szextől vannak. Vagy van előtte érzésem a másik iránt vagy nem lesz soha.

Én nem akarnék semmit az előzőtől, valami lezárt bennem, ami miatt el sem tudom képzelni, hogy hozzám érjen, ráadásul ő kezdett el többet belelátni az egészbe.

De van olyan, aki iránt én éreztem és időnként utánam nyúlt (nem feküdtünk le soha), és ezzel mindig feltépte bennem a sebeket, nem tudtam tovább lépni nagyon sokáig. Nem tette jól, hogy nem hagyott békén, de valójában nem akart semmit, még szexet se.

2021. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!