Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak férfiak! Itteni szextapas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak férfiak! Itteni szextapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leírhatnátok az tapasztalataitokat esetleg egy két itteni történetet ha van időtök.

jan. 10. 22:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Komolyan? Hány éves volt a csaj? Jól nézett ki?
jan. 11. 20:27
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen jól. Vékony volt, formás mellekkel. 16
jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És te mennyi voltál?
jan. 11. 20:44
 14/20 anonim ***** válasza:
25
jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az komoly. Hogy kezdődött te írtál rá?
jan. 11. 23:48
 16/20 Rex Hunter ***** válasza:
58%
A tapasztalat az, hogy a csajoknak van szájuk, de ha találkozót ajánlottam akkor azonnal el is tüntek. Vagy csak egyszerűen egy normális képet kértem. Nem is írtak többet. Társkeresőkön is ugyanez van, de onnan sikerült 2 csaj rövidebb kapcsolatra nagyon hosszú idő után. De jó volt velük minden pillanat. Sajnos nagyon sok a kamus az ilyen oldalakon.
jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
Jó pár éve leszopott egy akkor 18 éves szűz csaj.
jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt innen szex néhánnyal. Persze számtalan komolytalan, eltűnős, stb. kör mellett, aki elvileg nagyon nyitott volt, meg nagyon benne lett volna, aztán mégis eltűnt. Meg kétszer hármas is kialakult innen, párommal + egy itteni csajjal. Ezen túl is lett volna még további 2, de azok az utolsó pillanatban eltűntek, visszariadtak, vagy nem tudom.
jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%
Rex Hunter, sajnos jól írja... Nyilván kamusok és gyávák mind a két oldalon vannak, de sok csaj csak dumálni akar, chaten bevállalósak, de találkozni nem mernek. A legutolsó próbálkozásom én komoly kapcsolatnak gondoltam, két hét után találkoztunk is, de a harmadik az már egy egész éjjel volt, és előtte jól felhúzott a csaj, de nem történt semmi, sőt, kiderült hogy az exével lefeküdtek, ami nem volt félrelépés, mivel annyira nem voltunk együtt, viszont kiderült a telefonálgatásaiból, hogy mindenkinek össze-vissza hazudott, na ez hnekem sok volt. Előtte egy támogatáson alapuló kapcsolat volt, két találkozással, az első nem sikerült rosszkor, de a másodiknál meg alig akart szexelni, elkezdte, hogy majd legközelebb, sétáljunk inkább, mondtam, hogy jó, elsétáltunk a buszom fele, és mondtam neki, hogy viszlát.. Az első egy 18 éves lány volt szintén pénzes alapon, az első találkára ő sem jött el, de aztán működött a dolog.
jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Kevés szex volt hogy otthon, wgy évig hetente dugtunk 27L/40F


Fenekelős kérdésből egy fél év csevegés, majd sok szex, találkozások bő fél évig 16L/42F


Keresek most is partnert :)


47/F

jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!