Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak férfiak! Itteni szextapas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak férfiak! Itteni szextapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leírhatnátok az tapasztalataitokat esetleg egy két itteni történetet ha van időtök.

jan. 10. 22:05
1 2
 1/20 StevenUp ***** válasza:
100%

Anno 2008 körül ismerkedtem meg itt egy lánnyal. Első pillanatra beleszerettem mert akkor még ment a Windows live messenger pcn és ő ajánlotta fel hogy inkább ott beszélgessünk. Pár nap beszélgetés után amikor neki is szimpatikussá váltam kapcsoltunk webcamot és órák teltek el úgy hogy az ágyban fekve néztük egymást mint Harry potter azt a b*zi tükröt a szüleivel...

Sajnos messze lakott nagyon de amikor találkoztunk szinte szó szerint felfaltuk egymást. Én akkor még 20 se voltam ő meg még végzős a gimiben... szóval gyerekszerelem.

Sajnos amilyen hirtelen érkezett annyira gyorsan távozott. Örök sebet tépve a lelkemen. Mai napig eszembe jut és hiányzik :( De fergeteges volt minden pillanat vele

jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

2 barátnőm volt innen.


Részleteket nem mondok.

jan. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én két anyukával találkoztam. Az egyikből nem lett semmi. A másikkal még alakul.
jan. 11. 09:27
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én akikkel találkoztam innen, abból 4 tartós szexkapcsolat lett, és alakult egy 3 éves párkapcsolat is innen!
jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt jött össze 4 szexkapcsolat?
jan. 11. 10:24
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Első év 1

Második év 2

Harmadik év 1, plussz a párkapcsolat!

jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem. Gondolom azért sok munkád volt benne mire találkozás lett.
jan. 11. 10:45
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyikkel 2 hét kb


A többiekkel 1-2 hónap


A párkapcsolatos csajjal egy évig beszéltünk, mire találkoztunk

jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szerető voltál vagy szinglik voltak a nők?
jan. 11. 12:10
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Levarrtam innen egy szűz csajt. De ez már lassan 10 éve volt. Akkor még mertek a lányok találkozni.
jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!