Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan férfivel dolgotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan férfivel dolgotok, aki ha belementetek az általa rajongott fétisbe kb azonnal elsült? :O

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha pl láb fétises a csávó, és az x-dik alkalommal megengeded neki hogy nyalja, vagy a szájába vagye a lábad, majd durr már el is megy?

Én jártam már így :(

Akkor volt olyan aki pl a harisnyámmal volt így, buli után hazaértünk szexeltünk, ami egészen jó volt mindaddig, míg le nem vette a cipőmet, és mondta olyan jó illata van a lábadnak és puff...felsült.

Akkor volt olyan aki már attól elment, ha kicsit lejebb engedtem a szerszámot a számban.

Egy hosszabb kapcsolatomban pedig az análra volt rákattanva az akkori párom, ebgedtem neki végül, majd kb 10 mp-ig tartott az egész...


Azon vagyok, hogy felesleges a fétiseknek engedni, hisz pikk pakk vége akkor a szexnek, neki jó az oké, én meg így jártam ha nem tudtam elmenni?



jan. 12. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kielégít, aztán jöhet a fétise. Akkor már nem számít, hogy ő milyen hamar sül el. Mi így szoktuk.
jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Jöhetnél hozzám is :D
jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy semmi, jó páran jártak már akkor benned.
jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
🤣🤣
jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán jártam így, de sose volt gond. Sőt szerintem izgató, hogy ilyen hatással vagyok rá. Ha előtte vagy utána kielégít engem is, akkor semmi gond, vagy kis szünet és jöhet egy 2. menet.
jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan lehet, mint az eslő szex. Legtöbben hamar elsülnek. De ha rendszeresen kiszolgálod a fétisét, előbb utóbb már nem lesz annyira újdonság és annyira izgató, tehát tovább fogja bírni. Amúgy meg nem az a lényeg, hogy ki mikor megy el, hanem az, hogy megadja-e neked az, amit te vász tőle?
jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Volt, kétszer is.

Első megkötözött majd a látványomtól el is ment, mondta hogy izgatja ha egy csaj megkötözve térdel előtte, de ez nekem csalódás volt.

Másik meg selyem fétises volt, kedvéért fényes szatén blúzt és szoknyát vettem fel, tetszett neki nagyon, mondta rajta is ilyen a boxer meg ing, majd ez is elélvezett, még csak elő se vette, még a nadrágján is átütött:)

Szóval vannak érdekes pasik az biztos

jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Miért érzem azt, hogy ez csak egy "recskahuszár Pistike" troll kérdése, és erre veri ki? -.-
jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Különböző mértékű labfetises pasijaim voltak. Meglepődtem magam is, hogy ennyire elterjedt.

Az utolsó pasim, viszont popsi mániás volt. Mindig úgy akarta, hogy vége legyen. Azt mondta, a látvány mindig elvitte.

jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Nálam ez lehetetlen lenne, mert az én fétisem alapból szexmentes. Két eset lehetséges, vagy jól szórakozik a lány a fétisem megélése közben, vagy eleve bele se megy, mert furának tartja.
jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!