Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk a punci szag farmernadrág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a punci szag farmernadrágon keresztül is átrágja magát? Éreztetek már punci illatot nadrágon keresztül?

Figyelt kérdés
jan. 13. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
de jó is lett volna:)
jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen, főleg ha langolierek megérzik a punci illatát, akkor támadnak.
jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez így megtörténik valamelyik lánynál, akkor annak már inkább szaga van, és nem illata.

A punci illata csak a bugyi levétele után érződik, a szaga viszont (ha nagyon erős, és gyanús, hogy betegség miatt) nadrágon keresztül is, vagy lehet, hogy nadrágon keresztül még nem, de bugyin keresztül általában igen.


Úgyhogy aki szerint van illata nadrágon keresztül is, vagy csak a fejében megfordul a gondolat, az én szerintem még szűz, mert ilyen nincs, legfeljebb az illető csak szeretné, hogy legyen, de akkor meg még nem volt nő közelében.

jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
A halboltban egyszer már éreztem valami punciillatot, de nem sikerült egyértelműen beazonosítani a forrást!
jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

4


Te még szűz vagy szerintem. A puncinak nincs halszaga. 😅

jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

"Te még szűz vagy szerintem."


De jó is lenne!


"A puncinak nincs halszaga."


Aha...

jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen.
jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

6



Hát de nincsen neki. :D

Mondom, szerintem te szűz vagy még, VAGY nagyon igénytelen lányokkal hozott össze a sors. :( :D

jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Csak ha az ölébe tettem a fejem és már be volt gyulladva a leányzó
jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!