Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk a punci szag farmernadrág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a punci szag farmernadrágon keresztül is átrágja magát? Éreztetek már punci illatot nadrágon keresztül?

Figyelt kérdés
jan. 13. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ha meztelenül ül a nadrágos ölembe, akkor lenne elképzelhető.
jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

A puncinak a természetes illata egy három hete a tűző napon rohadó antilop tetemhez hasonló.

Ha még beteg is az a punci akkor ugyanez szarral keverve.

jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Nyáron a buszon volt már úgy, hogy megcsapott a nagyon finom punciillat. És tényleg az volt, mert igényes lány, de szerintem épp menstruáció előtt lehetett, felismerem jól ezt a finom és egyedi illatot. 5-10 méterről is éreztem és nagyon tetszett. Mondjuk nekem kifejezetten jó a szaglásom is.
jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár 1x érezhetném csak úgy random. A semmiből...csak megcsapja az orrom...ahw. imádnám😁😊
jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Farmernadrágon keresztül? Azért az durva lenne. Mi van ha levetkőzik? Szomszéd is megérzi? Veled történt már ilyen kérdező?
jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!