Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha azért nincs kedvem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha azért nincs kedvem szexelni mert 1-2 perc alatt elélvezek?

Figyelt kérdés

Teljesen elment már a kedvem a szextől mert 1-2 perc alatt elélvezek. Hiába ott a lehetőség, egyszerűen ez miatt nincs kedvem hozzá.

Ti meddig bírjátok? Ha ilyen helyzetben lennétek ti akkor is szexelnétek? 28/F


jan. 14. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. És talán még így is lehet, ha abból indulok ki én mennyire szeretek (és nem megyek el túl hamar)
jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor mit mondjak? Nekem is 1-2 perc és még kicsi is
jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha én gyorsabban elélvezek netán, akkor ott a 2. és a sokadik menet, ahol már nagyon sokáig bírom!
jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ciki. Ha el tudsz élvezni és partner is van hozzá akkor ciki. (Ha a partnerodnak ennyi kevés akkor az elöjáték részben kellene elélveztetned!)
jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki és nem csak te vagy így hidd el. A férfiak több mint 50%-ának korai magömlése van, köztük nekem és ezek szerint neked is :D

Próbáltam már késleltetni különböző technikákkal de még egyikkel sem tudtam jelentősebben megnyújtani az aktust.

Amúgy nekem is 1-2 perc még akkor is ha előtte kiverem.

Most tuti hogy lepontoznak, de én úgy bírom sokáig ha kicsit részeg vagyok vagy ha be vagyok drogozva.


De vigyázz, mert nagyfaszú János majd mindjárt ideírja a dákójával hogy mi nyomorékok vagyunk meg hogy ő bizony órákig bírja megállás nélkül többször is. NE HIGYJ NEKI! VALÓJÁBAN AZ ILYENEKNEK MÉG 2 PERCRE SEM JUT PINA! ;)

jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az idovel a no szamara zero a szex igy is, ugy is.
jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress rá arra, hogy tantratanárnő, hátha segít. Sajnos simán előfordulhat, hogy hamar elmész. De ha kellően elnyújtod a nő bemelegítését, akkor ez nem jelenthet nagy problémát.
febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!