Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen érzés volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen érzés volt az első magömlésetek és, hogy jött létre?

Figyelt kérdés
jan. 14. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Furcsa volt nagyon, de hogy jött létre, azt inkább nem írom le.
jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kivertem és nagyon jó
jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki emlékszik ilyenre? Kb 20 éve volt
jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legelsőre nem emlékszem, csak rémlik, hogy valami folyás volt, aztán egyszer egy későtavaszi délutánon egyedül maradtam egy osztályteremben, a napközis tanárnő meg nyáriasan volt öltözve, de sokáig egyedül maradtam, és akkor kezdtem el a farkam végét óvatosan ütögetni, és nem fájt, de mivel sokáig csináltam nagyon jó lett aztán.
jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig felkelek rá mert olyan érzésem van hogy behugyozok, de nem bírok mozogni meg semmi úgyhogy csak simán megtörténik, amolyan félálomban vagy ilyesmi.
jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzésre ugyanolyan volt mint a többi recska, de itt jött némi sperma is, amitől kicsit megijedtem, de aztán rájöttem hogy mi ez, és utána nem volt gond. Kicsit kellemetlenebb azért, mert előtte nem kellett törölgetni, mosakodni, csak verni neki, hadd szóljón :DD
jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, hogy első. Kicsi koromban az önkielégítés során az orgazmus olyan volt, mintha bepisilnék, csak akkor még nem jött semmi. Aztán ahogy kamaszodtam, lassan egyre több jött, de az érzés nem változott, csak meg kellett tanulnom vigyázni rá, hogy ne kenjek vele össze semmit.
jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Első megömlésemre nem emlékszem, csak utólag raktam össze, hogy reggelre nem bepisiltem hanem elélveztem. Akkor még nem tudatosult bennem. 36/F
jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!