Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen élmény volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élmény volt az első magömlésetek? Jó érzés volt vagy inkább rémisztő?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő volt, lövésem sem volt mi történik de attól még jól esett így meg is ismételtem idővel újra meg újra 😄
2023. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam, miről van szó, így nem lepődtem meg. Jó érzés volt.
2023. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Meglepően jó volt

Utána sokat ismételtem

2023. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
A vízsugár csiklandi, csiklandi, de mi lesz ebből? Gondoltam, valami érdekes dolog lesz belőle ha már ennyire csiklandós, és az érzés csak erősödik. (Akkor még nem mutatták be a nyolcadik utas a halált.) Ha féltem volna, abbahagytam volna, de a kíváncsiság erősebb volt. Miután elmeséltem, mi történt velem, azután mondták, hogy húzkodni is lehet. Azóta úgy csinálom, szárazon.
2023. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Örültem, hogy "hú de nagy férfi lettem végre", aztán egyből kicsit szomorú is, hogy már nem tudok csak úgy hokizni, mert utána takarítani kell, legalábbis minimális szervezést igényelt onnantól.
2023. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 13 lehettem, csak úgy lazán csináltam a fürdőben, mert előtte még sose jött anyag. A mosógéppel szemben álltam, és annak támaszkodtam kézzel miközben elélveztem, és aztán hirtelen két szép spricc ráment a mosógép ajtajára. 😂 Meglepett, de büszke voltam magamra 😁
2023. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Az rémlik hogy 10-11 évesen kb még nem jött ki semmi belőle, csak orgazmus volt. Aztán idővel jött cucc is, ami meglepőbb volt, mint maga a dolog.
2023. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 evesen volt elsö orgazmus ijesztő volt nem tudtam mi az a farkam pumbált, rángott de nem jött semmi. Viszont onnantól kezdve csak azt akartam csinálni, Sajnáltam mikor lett spermám mert nem tudtam akárhol észrevétlenül kiverni.
2023. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Évekig nem jött anyag. Utána hallottam már hogy jön a végén sperma de nekem még nem jött csak híg lé amikor egyszer elengedtem, azt hittem behugyoztam. Aztán legközelebb már jött anyag rendesen.
2023. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!