Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a jó a spermàban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a jó a spermàban, hogy lenyelitek, vagy engeditek, hogy a baràtotok a szàtokba élvezzen?

Figyelt kérdés
Nem lehet mindig arra hivatkozni, hogy csak azért élvezhet a szàtokba a barátotok, mert szeretitek őt és ha ez örömet okoz neki, akkor megteszitek.

#Szájba élvezès.
jan. 15. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűbb lenyelni, kevésbé körülményes, mint megszakítani a szopást, pont amikor elélvez a partner. Nem kell semmiről törölgetni és sokkal nagyobb élvezet a partnernek. Az íze se okoz problémát.
jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ízlik.
jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Jo erzes nezni őt lentről ahogy bele élvez a számba
jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Imádok szájba élvezni.
jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4. Lány létedre tudsz szájba élvezni? 🤔
jan. 15. 16:42
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért "Nem lehet mindig arra hivatkozni, hogy csak azért élvezhet a szàtokba a barátotok, mert szeretitek őt és ha ez örömet okoz neki, akkor megteszitek."? Hiába van igy, akkor sem szabad????? Akkor talán egyszerübb ha a kérdésed után leirod mit is szabad válaszolni?
jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Vedd úgy, hogy nem kérdeztem semmit.

Neked van igazad, rád hagyom.

jan. 15. 17:37
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Amikor elelvez, hamar lenyelem es tovabb csinalom. Kerdezo te miert szeretsz dugni?
jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Én azt imádom, hogy imádja. Bevallom, csak addig izgat, amíg elmegy, de felizgat a tudaty hogy ráveri az arcomra, vagy a számba. És imádom, hogy amúgy a szíve csücske vagyok, és gondoskodok róla, de egy mocskos szajhának tart az ágyban, aki minden vágyát kielégíti. Szóval, imádom, hogy imádja. 😊
jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Talán 3 partnerem volt összesen akivel volt orál, de én alapjáraton nagyon szeretem csinálni és eddigi tapasztalatok alapján elég jól is megy. Igazából én rettenetesen élvezem és beindít (valamilyen szinten kielégít is), főleg mikor látom, mennyire nagyon tudja élvezni párom, aki pl nem egy gyorstüzelő de orálnál konkrétan percek alatt óriásit élvez és nyílván ha szereted és beleadsz mindent is akkor az a jó lezárás ha lenyeled. Nem szakítanám meg azzal az orgazmusát, hogy na szájból ki és verd máshova.. nőként nem tudhatom pontosan, de biztos nem kellemes erre figyelni közbe, hogy ne a szájába.
jan. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!