Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a jó a spermàban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a jó a spermàban, hogy lenyelitek, vagy engeditek, hogy a baràtotok a szàtokba élvezzen?

Figyelt kérdés
Nem lehet mindig arra hivatkozni, hogy csak azért élvezhet a szàtokba a barátotok, mert szeretitek őt és ha ez örömet okoz neki, akkor megteszitek.

#Szájba élvezès.
jan. 15. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem pl.Az íze finom.L
jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
Igazából nincs benne semmi kifejezetten jó. Lenyelem mert praktikus, nem marad piszok. A párom élvezi, és ez nekem elég. 26N
jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

8-as,9-es,irigykedem picit az èlményért szingli pasiként!

Bár találhatnék ilyen nőt pl,mint amilyenek Ti vagytok...


Ha esetleg mégis lenne ilyen nő,Hölgy,főleg akár aki szingli,mondjuk èpp teltebb,èrettebb,nyugodtan írjon nekem privit!!!


Előre is köszönöm,s bocsánat,hogy pasiként hozzászóltam!

jan. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!