Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges ilyen apróságoktól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ilyen apróságoktól, 1-2 pont masszírozásától az orgazmus?

Figyelt kérdés

Szóval van egy rendszeres masszőröm, előtte is volt de másnál ilyen érzésem nem volt még.


Szóval lent a derekam alján ott a keresztcsontnál kb. éppen ahol a feneked véget ér, amikor ott masszíroz van 1-2 pont amihez ha hozzáér beleborzongok, úgy érzem néha, hogy ha sokáig csinálná el is élveznék...


Ez csak egy ilyen jó borzongásos érzés vagy valóban lehetséges orgazmus is?


jan. 18. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem vesd fel a masszőrödnek, hogy végezzetek tudományos kísérletet, és hosszabban masszírozzon ott. Majd oszd meg az eredményt velünk is!
jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj évfolyamtársam, ő pont itt és a gerinc teljes vonalánál masszírozott gyengéden az újaival nem tudom pontosan hogyan de másodpercek alatt úgy izgalomba jöttem hogy csak lestem. Lehet kb el is mentem volna egy idő után, kár hogy nem csinált egy masszőr sem hasonlót sem vagy lehet nem is tudják, hogy van ilyen pontunk pasiknak. Sajna ő már nem foglalkozik masszázzsal. Jó masszőrt még nem találtam akivel bizalmasan lehetne beszélni erről is amúgy. F.
jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!