Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Támogatói kapcsolat hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatói kapcsolat hogyan működik?Tippek?

Figyelt kérdés

Csak azok írjanak, akiknek volt már részük benne.

Lebeszélésről kérlek kíméljetek, túl vagyok már azon, hogy a férfiakat önmagukért szeressem.

Puncs működhet-e hogy találjak támogatói kapcsolatot? Vagy ti hol találtatok magatoknak sugar daddy-t? Kb mennyi a reális ár amit kértek? Volt rossz tapasztalatotok?

L



jan. 20. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha prostinak állsz mindig lesz rossz tapasztalatod, ilyen ez a szakma.
jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Regisztrálj a puncsra és válogass, szelektálj a jelentkezők közül!
jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Én 300.000 Ft-t fizettem havonta egy lánynak és havi pár napot töltöttünk együtt és neten beszélgettünk mellette.
jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy?
jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
A támogatásért cserébe mindent meg kell tenned. Biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd?
jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Én a támogatói oldalát ismerem, ha gondolod írj..
jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 dehogy kell. Csak azt, amit szeretne. Nekem pl. hiába fizetne valaki egy menetért 200 ezret, ha ezért anált meg pisi-kaki szexet várna el, akkor nemet mondanék rá. Nem kell semmi olyat bevállalni, amit az ember nem akar. És nem is kell, mert egy sima menettel is lehet sokat keresni.
jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez pl engem is érdekelne, szóval akinek van tapasztalata bármelyik oldalról, ne tartsa magában
febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as!


Van tapasztalatom, és írtam a kérdezőnek is, de ő sem reagált semmit. Még annyit sem, hogy "köszi, te barom", vagy valami.

Akkor minek írkáljak?


F

febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem privátot kértünk se a kérdező se én, itt a kérdés alatt nyugodtan ki lehet fejteni ki mit gondol:)
febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!