Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Támogatói kapcsolat hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatói kapcsolat hogyan működik?Tippek?

Figyelt kérdés

Csak azok írjanak, akiknek volt már részük benne.

Lebeszélésről kérlek kíméljetek, túl vagyok már azon, hogy a férfiakat önmagukért szeressem.

Puncs működhet-e hogy találjak támogatói kapcsolatot? Vagy ti hol találtatok magatoknak sugar daddy-t? Kb mennyi a reális ár amit kértek? Volt rossz tapasztalatotok?

L



jan. 20. 19:31
1 2
 11/11 bebiebihal válasza:
Nekem jelen pillanatban is van egyetem mellett. Nem szeretném a nőtársaimat tévhitekben ringatni vagy bíztatni, hogy erre vetemedjenek, mert nagyon ellentétesen is el tud sülni a dolog. Nekem pont szerencsém volt, a szex mellett barátság alakult ki közöttünk és minden nap beszélünk. Azt, hogy mit szeretne tőled a férfi, személye válogatja. Ha jó emberismerő vagy és nem két nap után mondasz rá igent jelentősen csökken az esélye annak, hogy olyanba fuss bele amibe nem szeretnél… Én azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy jól válogasd meg kivel állsz le, mert nagyon jót is ki lehet fogni. (A puncs működhet!) Az anyagi juttatást csak nézd másodlagos szempontként, mert semmi pénz nem ér annyit, hogy megerőszakoljanak, kihasználjanak, levideózzanak stb.
febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!