Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legfiatalabb barátnőm eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekszakall kérdése:

Legfiatalabb barátnőm eddig, viszont lent a legtágabb is. Állítólag alig volt előttem szexuális élete. Mire tippeltek? Genetika, vagy blöfföl?

Figyelt kérdés

Átlagos méretem van.

Gyereket szült nők nem voltak ennyire tágak.



jan. 20. 22:17
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is avasd be a gyanúdba. Megérdemli, hogy találjon egy normális csávót, aki nem azon nyivákol, hogy mi volt előtte. Ez "a nőnek kevés, de lehetőleg semmi szexuális kapcsolata ne legyen előttem" onnan jön, hogy xarnak tartod magad az ágyban, kicsi a pöcörőd, mit tom én, és azt akarod, hogy a csajnak ne legyen viszonyítási alapja, csak fogadja el a tiédet. Aztán rávetíted a saját defektjeidet és őt hozod ki hibásnak. Komolyan, kíméld meg csórit.


23F

jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

#9

Forma vagy. Nyugi, ez itt nem a nőgyűlölők klubja.

Szerintem nem mindegy, hogy 6 fiúja volt előttem, vagy 20.

jan. 20. 23:03
 13/53 anonim ***** válasza:
88%
Hát kit érdekel, hogy neked mind1-e. Nem a te dolgod, hogy eldöntsd egy nő helyett, hogy hány emberrel szexelhet. Ez kívül esik a hatáskörödön.
jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
94%

11-es vagyok.


A 6 még jó? Akkor 7 már nem? 8-nál kur&va vagyok?


Pont ezt írtam, más az értékrend. Nekem nem kéne olyan férfi aki ezen problémázik. Beszéljetek meg.

jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

#14 Igazad van.

Helyesbítek. A tételem: ne játssza meg egy vérbő, egészséges nő a szűzlányt, amikoris egyáltalán nem az! Nem kell hazudni, titkosnak lenni!

jan. 20. 23:16
 16/53 anonim ***** válasza:
3%

Ezen az oldalon minden no qrva, 1000 pasival lefekudtek, es ertekesnek tartjak magukat.


Ne hallgass rajuk, ez nem a valo elet.


Es az is letezik, hogy salatasra baxtak a bnodet, s ezert lett tag.

jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

#16

Nem vagy qrva, ha 20 volt, csak vmi olyasmi.

Semmi baj nem történt! Nyugodj meg!

jan. 20. 23:21
 18/53 anonim ***** válasza:
86%

#15 Nem vagyok homokos, csak nincsenek szánalmas komplexusaim. Valószínűleg veled ellentétben pont ezért nem verem a sggem a földhöz, hisztikézve, hogy mi van ha sok pasival volt előttem a barátnőm. Nem zavar, ha több viszonyítási alapja van, tudok teljesíteni az ágyban, nem kell azon aggódnom, hogy velem nem élvezi, de korábbról már tudhatja, hogy milyen, amikor igen. Kettőn közül nem én sértegetem a kommentszekciót a saját gyerekes agyhalottságomból és tájékozatlanságomból adódóan.


Amúgy meg, ha nem hiszel neki, akkor ne gyere össze vele. Sose vezet jóra, ha már a nulladik pillanatban bizalmatlanság van, akár okkal, akár ok nélkül.

jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
87%

15.

Az érdemi válasz nem megy igaz?


Egy igazi férfi ismeri a női testet annyira hogy nem tesz fel ilyen hülye és értelmetlen kérdést és egy igazi férfi ismeri a feminista szó jelentését és ő is feminista. Ha tényleg ismered a szónak a jelentését tudod miért írom, de kétlem.


Ha te csak olyan feltételekkel akarsz párt hogy kevés pasival legyen és nézze le a saját nemét akkor ezt illik előre jelezni. Ennyi a minimum amit meg tudsz tenni.

jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, sajnálom azt a lányt... remélem lesz még jó sok partnere, téged hamar kidob a hülyeségeiddel :D
jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!