Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legfiatalabb barátnőm eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekszakall kérdése:

Legfiatalabb barátnőm eddig, viszont lent a legtágabb is. Állítólag alig volt előttem szexuális élete. Mire tippeltek? Genetika, vagy blöfföl?

Figyelt kérdés

Átlagos méretem van.

Gyereket szült nők nem voltak ennyire tágak.



jan. 20. 22:17
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

#21

Figyu, mondtam ezt bnőmnek, hárított, és azt mondta: te vagy az első! Nem tudom hovatenni a viselkedését.

A másik : igenis jelent vmit, ha egy nőnek sok férfival volt szexuális kapcsolata! Sokfajta nő van, így a női teljesség is sokféle. A te nőiességed újkeletű, magyarok kétharmada elutasítja.

jan. 20. 23:34
 22/53 A kérdező kommentje:

#27

Ha működne az empatikus gondolkodásmódod, rájöhetnél, hogy azért írtam 'alig volt' - ot 'semmi' helyett, mert úgy éreztem, a 'semmi' egy vállalhatatlan kamu.

jan. 20. 23:53
 23/53 A kérdező kommentje:
Nem #26, hanem #28.
jan. 20. 23:56
 24/53 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szerezz egy bontatlan guminőt.
jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
90%

30.


Én vagyok a kisgyerek amikor te problémázol azon hogy hány pasija volt a páromnak?


Azt mondta te vagy az első és te nem tudod hova tenni a viselkedését? Lényegtelen mit mond nem bízol meg benne, na ez a gyerekes.

jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
88%

Feltettél egy kérdést majd megválaszoltad magadnak és csak azt a választ fogadod el ami azonos a tiéddel. Ha nem értenek veled egyet a személyeskedésen és a sértegetésen kívül érdemben reagálni nem tusz.


A baratnődben sem bízol meg mindegy hogy mit válaszol neked.


Ennek így mi értelme van?

jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

#33

Jó helyen keresgélsz, ezt a punci-témát is a bizalmatlanság légköre járja át.

Viszont a teljes bizalomhoz nyílt lapok, idő és sokminden egyéb szükséges! Épphogy egy gyerek bízik csak úgy..

Jelen esetben gyanús körülmények vannak, ezek aláássák a bizalmat.

jan. 21. 00:09
 28/53 A kérdező kommentje:

#34

Dühödt jogvédős szövegek?! Ezekre ugyanúgy érzésből, tehát személyeskedve tud egy nem-gép ember reagálni.

jan. 21. 00:12
 29/53 anonim ***** válasza:
83%

Gyanús körülmény? Nézz már kicsit utána hogy működik a női test mert nem úgy ahogy te gondolod. Mindegy hány emberrel volt nem lesz tágabb tőle, a hüvely regenerálódik.


Te teremtés meg saját magadnak a gyus körülményeket mert nem akarsz bízni. Kérdezted ő válaszolt, mi kell még neked?

jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, kábé Alekosz szintjén van a logikád, ami egyébként egy-két percig igen szórakoztató. Utána már nem annyira. Végigolvastam a kommenteket, nagyon sajnálom a barátnődet, hogy egy ilyen nárcisztikus fazont fogott ki.
jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!