Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnetek csatlakozni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnetek csatlakozni egy farok meret felmeresben? Ha igen akkor varlak ebben a szekcioban

Figyelt kérdés
Sziasztok egy oszinte penisz meret felmerest szeretnek csinalni, kivancsi vagyok hogy magyarorszagon mekkora a penis atlag, kerlek aki szavaz legyen nagyon oszinte (en 18 eves vagyok, egy 18.3 cm es farokkal rendelkezem, aminek 15 cm es kerulete van)

jan. 21. 09:39
A kérdező szavazást indított:
1-5cm (hosszusag)
5-10cm (hosszusag)
10-12cm (hosszusag)
12-14cm (hosszusag)
15cm (hosszusag)
16cm (hosszusag)
17cm (hosszusag)
18cm (hosszusag)
19cm (hosszusag)
20+cm (hosszusag)
60 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

Egy kicsit rosszul csináltad meg a szavazást. Jobb lett volna ha 1-14-ig is centinként írod ki a szavazást. De a legideálisabb fél centinként lett volna.

Az enyém 14,5cm hosszú és 4,5cm vastag. Így én a 15 centi jelölöm meg, mert a hossz hiányát állítólag a vastagsággal és a jó állóképeséggel nagyon jól kompenzálom.

45 vagyok.

jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
20+kupak
jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Semmi értelme a felmérésnek. Mert nem a középérték közeli az elvárása a nőknek, ha alkalmi szexre szimpátia alapon keresnek partnert, hanem az annál pár centivel nagyobb.
jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Csak lankadtan tudok mérni, mióta impotens vagyok. Annak viszont nincs értelme?
jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Fotóval lenne értékelhető eredmény.
jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%
26,52 cm hivatalosan
jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Hogy kell pontosan mérni?

Mert ha a mérőszalagot a csontomig tolom,akkor 18cm,de ha a bőrömig,akkor csak 16,5.

jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 steven95 ***** válasza:
Szerintem, mérni a testre merőlegesen, nem lehajlítva hogy hosszabb legyen, nem benyomva, csak ami látszik. A vastagságtól nem lesz hosszabb. Ha több féle eredmény jön ki, bizonytalan vagy, akkor a kisebbet. Felfele kerekíteni mindenki tudna.
jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Ok,bejelöltem a 16cm-t.

jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

CSak azok méregetik akik nem tudják használni, úgyhogy én még sose mértem meg, de ha minden jó lesz akkor nem is fogom megmérni.

Semmire nem mentek ezzel baromsággal, egy csaj se fog pisilni utánatok mert hazudgáltok itt össze vissza.

De még ah valós is lenne a válaszok zöme, akkor se értek vele semmit, hiába átlagoltok itt.

Egy 13 centissel is lehet nagyon jól szexelni meg egy nagyobbal is, ha nem ész nélkül tolja valaki.

jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!