Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, Volt mar olyan h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, Volt mar olyan h jeleztetek a fiunak h jobb szeretnetek ha metelt lenne vagy legalabb ha hatrahuzva hordana lent a bort?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 10:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, körül is metélték
Igen, azóta hátrahúzva tartja
Igen, de sajnos azóta is van rajta fityma
Nem, pedig szeretném
Nem
31 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Na.. egy újabb agyhalott fétis..


Azt ugye tudod, hogy ez nem így működik?! A fityma visszacsúszik a makkra, nem marad örökre hátrahúzva.. Plusz nem is lenne higiénikus, éppen az a célja, hogy védje a makkot!


A körülmetélés meg egy undorító dolog ha csak nem egészségügyi okok miatt van csinálva!!

2021. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont fordítva a higénikus. Már megint ez az agyhalott #1 -es. Különben a többiben majdnem igaza van. Egyedül a higiénia miatt érdemes hátrahűzva tartani. Én már csak tudom. Egy nagyon súlyos és fájdalmas fertőtés után, miután félig lerohadt,mint egy leprásnak, maradt úgy az enyém. Épen ezért nem reklámozom, de állítom, hogy fityma nélkül sokkal higiénikusabb! Annak, aki mindenáron azért harcol, hogy a fitymát a makkon kell hordani, kívánom azt a fájdalmas betegséget, amit én átéltem. Akkora fekély volt, hogy teljes széltében átért. Ennyi erővel lehetett volna metéltetni is még a betegség előtt. Más lenne a véleménye, ha túlélt volna egy ilyet.
jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!