Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, történt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, történt már veletek olyan, hogy egy idegen elkezdett önkielégítést végezni előttetek nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Mit reagáltatok?

jan. 23. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen de utólag nagyon megbánta a tettét mert meglakolt.
jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen, aki a nők előtt nyilvánosan kiveri a farkát, vagy mutogatja magát, egy aberrált beteg, pszichopata.

Én biztos, hogy az ilyet élve bedobnàm a Dunába lábára kötve egy nehezèkkel.


Nekem anyám mesélte, hogy a buszmegállóval szemben egy fa mögül előbújva egy szarházi mutogatta, hùzogatta, a farkát a nők felé fordulva.

Egyetlen egy, férfi sem volt akkor a közelben.

Az a senkiházi mègg arra is ügyelt, hogy olyankor mutugassa magát, amikor csak nő, vagy nők álltak a buszmegàllòban.

jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Volt. Egyszer vasárnap dèlben mentem haza, (olyan 16 lehettem), ès egy csávó elkezdte verni a farkát az utcán a kapunkkal szemben egy autó mögött. Pár utcányira volt a rendőrsèg, gondoltam rá, hogy odamegyek ès szólok nekik, de egyrèszt èhes voltam ès gondoltam mire visszajövünk úgyis elmegy, szóval csak elsètáltam mellette ès bementem a kapun.
jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vonaton
jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Felalltam es elrohantam kb masik vagonba
jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is vonaton történt meg. 16 voltam, nyáron ültem a vonaton. Rövidnadrág, póló volt rajtam, tehát semmi extra. Egyedül ültem a fülkében, egy fiatal pasas ült be oda kb egy órás utazás után. Telefont nyomogattam, zenét hallgattam. Egyik szám utáni szünetben halk szuszogást, zihálást hallottam. Felnézek, látom a pasas az ölébe bámul, keze ütemesen mozog. Odanézek, látom veri a farkát. Totál lefagytam. Azt se tudtam mit csináljak, felugrott am, kaptam a hátizsákom, kiszaladtam. Apám tök kiakadt mikor elmeséltem.
jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Strandon volt ilyen eset.. megnéztem és ennyi..L
jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha ezen senki nem problémázna, hanem lazán vennék, és legfeljebb röhögnének rajta.
jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as. Te teljesen beteg vagy. Szóval ha neked van egy gyerek vagy kiskamasz lányod, te csak röhögnél ha egy pasi mondjuk az utcán a szeme láttára verné a farkát. Sőt biztatnád hogy vegye lazára. Basszus remélem nincs gyereked, mert sajnálnám milyen szülője van.
jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
9:Igen röhögnék rajta. Ne legyen támadó, fenyegető, és akkor nyugodtan verheti a farkát, simogathatja a punciját ahol amikor akarja.
jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!