Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tipikus hibák lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tipikus hibák lehetnek ha valakik óvszerrel védekeznek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Óvszerrel szoktunk védekezni, minden aktus után felfújom és bekötöm, hogy megnézzem ereszt-e. Sose volt semmi gond. Mégis lehet, hogy valami hiba merült fel. Mit tudtunk elrontani, hol lehetett valami hiba?

jan. 24. 00:04
1 2
 1/14 StevenUp ***** válasza:
82%
Ott van a dolog elrontva, hogy nagyapád még orosz tankok ellen ment szinte puszta kézzel, te meg használat utáni kotont fujsz fel...
jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Az mit jelent,hogy "lehet valami hiba merült fel?"Milyen hiba?

Mondjuk a felfújás részét se értem még,ha kultúráltabban is megfogalmazhatta volna az 1es.(Amellett,hogy jó szöveg😂)De szerencsétlen kérdező aggódik valamin,legyen már vele normális a másik. 29/N

jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Én csak bekötöm és kicsit megnyomom, ha nem folyik oké, nem kell fújkálni úgy hogy tele van anyaggal. Egyszer nekem kiszakadt de azt észrevenni rögtön
jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 StevenUp ***** válasza:

ma 00:39


Köszönöm 😃

jan. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Milyen hibák lehetnek amitőlbesetleg terhes tudna lenni?
jan. 24. 09:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

-Ha nem időben veszed fel,vagy fel se veszed.

-Ha kilyukad(De nem kell fújkálni ahhoz,hogy ellenőrizd.)Teljesen megfelel ahogy a 3as csinálja.

-Vagy,ha félrelép a barátnőd és a másikkal nem védekezik.

-Ha hagyod,hogy teljesen lelankadjon és ne adj isten benne marad a barátnődben,de ez gondolom egyértelmű.Akkor irány a gyógyszertár és esemény utáni.

De ha ennyire aggódtok ezen használjatok mellé valamilyen pharmatexet.

Na meg ne a fejedre húzd a gumit😂

jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy elmentem, de még kb 30 másodperc kellett a barátnőmnek, úgyhogy addig nyomattam. Felettem volt lovagló pózban. Az létezhetne, hogy lankadt annyit hogy visszafollyon és belékerüljön valahogy a sperma?
jan. 24. 10:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt észre vetted volna.Ha rajtad marad nem tud visszafolyni.
jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rajtam maradt, meg tele volt anyaggal mikor levettem. Gondolom akkor ha visszafolyt volna akkor az egész visszafolyt volna. Nem? Akkor elvileg ebbol nem lehet gond ugye?
jan. 24. 11:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Vagy mit kellett volna észrevennem?
jan. 24. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!