Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es pár vagyunk. Feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es pár vagyunk. Feleségem azt mondta már többször is, hogy keressek egy nőt nyugodtan, mert ő már ritkábban kívánja a szexet, mint én. Mondta tok már ilyet a férjeteknek? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Minden rendben van velünk. Szeretjük, tiszteljük egymást. Élvezi is velem a szexet, de utána mindig kell neki pár nap, mire "helyreáll" és újra molesztálható, újra kíván. Ha hamarabb próbálkozok, akkor szokta ezt mondani.

Sokmindent tapasztaltam már, de erre nem tudok mit reagálni. Nem akarok mást.

Mit kellene tennem?



jan. 25. 17:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg akartam nyugtatni magam, hogy nem csak én du*ok félre...
jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem akarsz mást, akkor örülsz neki és ezért az önzetlenel, tiszta szeretetből jövő mondat miatt mégjobban szereted.:)
jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Ezt hogy érted 1?
jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Elmondani neki, hogy te nem akarsz mást, és megkérdezni őt, hogy mit kellene tenned. De finoman, hogy ne azt érezze, hogy követeled tőle a szexet. Csak beszéljétek meg, hogy van-e valami oka, hogy nem kívánja. Unja, elmúlt a vonzalom, vagy az igénye apadt el. Simán lehet, hogy igénye nincs, sok minden okozhatja ezt is. Stressz, depresszió, ami akkor is jelen lehet, ha amúgy jól megvagytok. Érdemes lenne beszélgetnetek erről.
jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
43%
3: úgy, hogy a nő félredug
jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A stresszben lehet valami. A félrelépést kizárnám. Van kettő gyerek is, így nehezen tudná kivitelezni.
jan. 25. 17:49
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Akkor szokták ezt mondani, ha van más pasi, aki karbantartja. Ha akarja megoldja, hogy tudjanak találkozni. Tapasztalatból mondom.
jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szoktatok kettesben lenni néha? Úgy értem, nem pár percet, órát, hanem hétvégéket mondjuk, kicsit kirándulni, kikapcsolódni.

Biztos, hogy gyerekek mellett nem egyszerű, de szerintem egyszerűen csak újra fel kellene fedeznetek egymást, kicsit kiesni a hétköznapi hajtásból, a mókuskerékből.

Elmenni Villányba borozni egyet egy hétvégére, vagy a Mátrába kirándulni, wellnessezni valami klassz helyen. Annyi mindent lehetne, csak nem jut rá időnk.

A saját példámból kiindulva, én jobban szeretem ezeket, mint elmenni egyszer egy évben nyaralni 2 hétre. Inkább 3 havonta egy-egy hosszú hétvége valahol, csodákat tud tenni az emberrel. Talán a feleségedre is jó hatással lenne. Nem csak szexuális étvágy szempontjából, hanem minden értelemben.

jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

A "nyugodtan legyél mással" egy "csapda"! Ha elfogadod, akkor borul minden! Nem gondolja komolyan, szóval erre rá ne harapj ha nem akarsz elválni!!! Csak le akar szerelni, ilyenkor reflexből, gondolkodás nélkül rá kell vágni, nem kell másik nő, mert nem tudnám megkívánni, csak téged szeretlek.

Minden másban kövesd amit a #4-es írt.

jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Első válaszoló röviden, tömören leírta szerintem a lényeget…
jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!