Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es pár vagyunk. Feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es pár vagyunk. Feleségem azt mondta már többször is, hogy keressek egy nőt nyugodtan, mert ő már ritkábban kívánja a szexet, mint én. Mondta tok már ilyet a férjeteknek? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Minden rendben van velünk. Szeretjük, tiszteljük egymást. Élvezi is velem a szexet, de utána mindig kell neki pár nap, mire "helyreáll" és újra molesztálható, újra kíván. Ha hamarabb próbálkozok, akkor szokta ezt mondani.

Sokmindent tapasztaltam már, de erre nem tudok mit reagálni. Nem akarok mást.

Mit kellene tennem?



jan. 25. 17:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%
Mit kellene tenned? Semmit. Ezt úgy értsd, hogy te se tegyél meg neki semmit, és mondd azt, hogy jaj, most nincs hozzá kedvem. Bevásárlás, takarítás, házimunka, autóval elvitel, stb. Egy idő után talán rájön, hogy ha szereti az ember a másikat, akkor nem tesz ilyet vele. Elég szomorú, hogy egy nő elvárja, hogy a férfi tegyen meg otthon dologkat, de ő ennyire sem képes.
jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
"Minden rendben van velünk. Szeretjük, tiszteljük egymást." No ez hazugság! Ha szeretne és tisztelne, akkor szexelne is veled rendszeresen. Ha én szeretek egy férfit, akkor nem utasítom el azzal, hogy mint nincs kedvem.
jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy újra molesztálható? Lehet, hogy azért nem akar, mert nem szeretkezni akarsz vele, hanem molesztálni akarod.
jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

Fú de primitív válaszok is jönnek, a mindenségit. A feleséged a társad. A legjobb barátod. Ezt nyilván lepontozza majd sok megcsömörlött férfi, aki tárgyként tekint a nőre, de pont itt kezdődnek a gondok.

Beszéld meg vele, mint a barátoddal, hogy mi a gond. Ha ő nem akarja, elég neki havonta, vagy még ritkábban, nem zsarolhatod meg ezért. Mivel jobb az, ha enged a zsarolásnak? Abban a szexben nem lesz sok öröm, úgy gondolom.

Inkább fel kellene ébreszteni benne újra a tüzet, ami nyilván kialszik, amikor az ember éveken át, nap mint nap tapossa a szart a mókuskerékben.

Kicsit próbáljátok meg színesíteni az életeteket, asszonynak is több énidő kellene, amikor kikapcsolhat az agya, meg több közösen eltöltött idő, gyerekek nélkül, és hidd el. Kicsit próbáld meg visszavinni őt azokba az időkbe, amikor randizni kezdtetek. Emlékszel még, miket csináltatok akkor? Na, azt kéne újra.

jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
36%
Ez a nő màr nem szeret és ezért nem kíván,ràdunt,ez nem kapcsolat semmi értelme..
jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk elejétől kezdve ugyanaz a gyakoriság. A méretemmel magyarázta, hogy kell neki pár nap, mire belül újra helyreáll minden.

Ő azt mondta, hogy tudja, hogy én minden nap bírnám csinálni és nem szeretné, hogy hiányom legyen.

jan. 25. 19:45
 17/26 A kérdező kommentje:
Én mondtam, hogy nem tartom embernek a csapodárokat. Nem fogok félrelépni, mert akkor magam sem tartanám annak. Ő meg azt mondja, hogy az nem megcsalás, ha ő megengedi.
jan. 25. 19:47
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Ha sokáig nem fog veled lefeküdni, akkor mi lesz?
jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Akkor is őt fogom szeretni.
jan. 25. 20:53
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani. Mintha a feleségemet hallanám. Neki jóval kevesebb kell, nem kívánja annyira a szexet. De szeret nagyon jól megvagyunk, mennjek csak nyugodtan, nem akar tudni róla. Segítséggel, romantikával, odsfigyeléssel akartam megoldani a dolgot. Szakítottunk időt( gyerekek mellett) wellneszre, vacsorára, koncert, mozi. Utána orvos, nem esetleg betegség van a háttérben. Nem akartam félrelépni. Egy teljesen véletlenül meglátott üzenet kiderült, hogy a 39 éves párom egy huszonvalahány évessel azért aktív nemi életet él. Nem általánosítok, ez sajnos velem történt. De a jelek teljesen ugyanazok.
jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!