Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A világ egyik legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ egyik legrosszabb adottságaival rendelkező férfijaként van bármiféle esélyem arra, hogy egy nő lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
jan. 27. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Pontosítást kérek.
jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Sok pénz megoldja
jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Az epdermodysplasia verruciformis nevű ritka kórban szenvedsz?


Ha nem, gondolj arra hogy mennyivel jobb helyzetben vagy mint aki igen…


Amiotrófiás laterálszklerózisod van?


Ha nem, gondolj arra hogy mennyivel jobb helyzetben vagy mint aki igen…


Mindkettő betegséggel voltak férfiak, akik a betegségük ellenére is voltak nővel.


Nekem is rosszak az adottságaim, de voltam nővel.


Széppel is (fizettem érte még 19 évesen), kevésbé széppel is, szeretetből, kölcsönös szeretet mellett (ingyen).


Neked is összejöhet minimum az egyik, vagy akár mind kettő, de még egy szép csaj is, akár ingyen, szerelemből is. Csak tegyél érte és ne sajnáltasd magad annyit.

jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha egyetlen nő sem tepert le még soha, biztosan egy vállalhatatlan hányadék xar vagyok a szemükben.
jan. 27. 21:20
 5/23 A kérdező kommentje:

,,Neked is összejöhet minimum az egyik, vagy akár mind kettő, de még egy szép csaj is, akár ingyen, szerelemből is. Csak tegyél érte és ne sajnáltasd magad annyit."


A 30as éveim közepén minden nő el fog utasítani, ha próbálkozok. Csak azt teszem, hogy várhatok valakire, aki sajnálatból megszán.

jan. 27. 21:23
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Ma önsajnáltató nap van? Nem ez az első ilyen kérdés a mai napon...
jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Pont most láttam a Facebookon, hogy a volt osztálytársamnak gyereke lesz a nemrég elvett feleségétől. A csaj testre szinte tökéletes, igaz arcra max átlagos. De a pasi szerintem csúnya. A feje nagyon gáz, testre vékony, de nem izmos és farka is max átlagos lehet (lankadtan apró volt neki). Nem is milliomos, pár éve napelemes csapatban volt most nem tudom mit csinál, valami szakmunkát/segédmunkát. De ezekhez nincs végzettsége, szóval olyat amit bárki tud/megtanulhat simán. Nincs saját háza sem, egy olcsóbb kocsija van. Az esküvőt is a csaj szülei fizették.


Na és a lényeg, hogy a nő mégis vele van, hozzáment és már gyerekük lesz. Pedig kategoriákkal jobb.

jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én hiába vagyok izmos, biztosan rosszabb adottságokkal rendelkezek a srácnál. Talán öngyilkosnak kellene lennem, ha a nők annyira rühellnek, ahogyan.
jan. 27. 21:27
 9/23 StevenUp ***** válasza:
78%

ma 21:27


Ha annyira öngyi akartál volna lenni, akkor nem itt hisztiznél

Ha tanácsot kérsz, és kapsz akkor fogadd meg és ne ellenkezz.

Ha vigasztalnak akkor nem kell újra rákontrázni.


Őszintén kérdezem, mi a f*azért írtál ide? Semmi sem jó neked, semmi válasz nem érdekel, semmi tanulságot nem fogadsz el.

Ennyire nincs szociális életed, vagy nincsenek barátaid, vagy aki ismer az menekül, mert csak picsogni tudsz.


Szintén Őszintén kérdezem: te mi értékelhetőt tettél eddig azért, hogy legyen nők? Izmos vagy? Na és? Faluhelyen a legtöbb srác izmos kondi nélkül is🤷‍♂️ intelligens vagy? Művelt? Humoros? Társasági lény? Bármi..?

Igazából semmit se tettél életed során, csak várod a sültgalambot, hogy a te elvárásaidnak megfelelő nő becsengessen hozzád, hogy "szia jöttetek lesz*pni" ennyi vagy. Akkor meg ne csodálkozz, ha egy baleknak érzed magad.

Keress hobbit és merülj el benne, ahelyett hogy itt rinyálsz. Nem az az élet fő célja hogy mindenkinek legyen párja. Azért tenni kell valamit.

És ha ronda vagy akkor többet kell tenned mint másnak. Ha csóró vagy, akkor szintén... de valamit mindenféleképpen mert nem fog csengetni a Megan Fox hidd el nekem... viszont cserébe mindenki agyára mész ezen a fórumon (is)


Szedd össze magad Mózes

jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Írd már le mire gondolsz. Ha izmos vagy az már jó. Akkor mi a szar? A fejed? Csóró vagy? Kicsi a pöcsöd?
jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!