Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem merem felvállalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem merem felvállalni, hogy csak csikló izgatással tudok elmenni, és akkor is leginkább úgy, ha magamnak csinálom?

Figyelt kérdés
Van ezzel így mas is? Annyi kapcsolatom volt már, de egyik barátomnak se mertem elmondani ezt, vagy felvállalni vagy egyszerűen csak spontán belekezdeni magamnak csinálni szex kozben. Hogy csináljam, vagy hogy mondjam neki? Folyton attól tartok, hogy mit fog rólam gondolni. Selejtnek érzem magam miatta. Ez kb. olyan, mintha Ő is csak akkor menne el, ha magának kiveri. Annyira jó pedig vele, de mégsem tudok elélvezni, pedig tudom, hogyan tudnék, de "nem merek".
jan. 29. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Megválaszoltad a saját kérdésed: "Folyton attól tartok, hogy mit fog rólam gondolni."


Valahogy ezt a félelmet le ke győznöd és elmondani őszintén a partnerednek. Nem vagy selejt! Mindenkinek más és máshogy jó, orgazmusnál meg örülni kell, ha van!

Bizonyos pózokban nyugodtan nyúlj oda magadnak és dörzsöld, hidd el nem fog rád rossz szemmel nézni!

jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ismertem már ilyen lányt. Egyáltalán nem zavart. Késöbb nyitottabb lett, megbeszéltük és utána még nagyobbakat élvezett!
jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Nagyon beindít, ha szex közben magához nyúl a partnerem! 🤩
jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a férfi orgazmust sokkal könnyebb elérni, írom ezt férfiként. Engem egyáltalán nem zavarna. Az sokkal jobban bántanak, ha nem lenne orgazmusod, miközben amúgy lehetne
jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ez kérdező.. huszon évesek voltunk akkor, az exem másfél év után közölte, hogy őt érte egy trauma, és ritkán jó neki hüvelyben, tehát hiába erőlködtem, csiklón keresztül sem mindig. Én nem mondom, hogy ugrálnék örömömben, de jobb lenne, ha a lány/ nő akivel vagyok ezt elmondaná, mert tudnám mihez tartsam magam, ha neki az az élvezetes, akkor nekem is az lenne, mert jól érzi magát, és nem feszengés lenne az egész együttlét, mert ha nem tudom, akkor aggódnék, hogy én bénázok..
jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló típus vagyok, de én még magamnak sem tudom megcsinálni a csiklós orgazmust kézzel, nem hogy más. A hüvelyi orgazmusom létezésében erősen kételkedek. Az eddigi exeimnek mindig hazudtam, mert hát rákérdeztek, hogy megvoltam-e a hüvelyi, baromi gáznak éreztem megmondani, hogy nem, szóval hazudtam. Fiatal voltam és bepánikoltam.


A mostani kapcsolatomban el mertem mondani, hogy nem hogy hüvelyi, semmilyen orgazmusom nem volt soha, (közel már voltam hozzá, de a csúcsra soha nem èrtem el) mindezt egy akkor 4 éve tartó kapcsolatban, 6 éves "szexuális tapasztalattal" a hátam mögött. Azt sem tudtam, mit kellene éreznem, magamhoz is csak elvétve nyúltam, ha nagyon unatkoztam, kb fél évente egyszer, mert minek, gondoltam.

Ezután együtt kerestük a megoldást, végül ajándékba kaptam tőle egy ilyen csikóizgató szerkezetet. Na azzal 2 perc alatt megvolt, és ő használta, én csak segítettem neki közben helyezgetni.


A lényeg, hogy nagyon bánom, hogy a régi kapcsolataimban nem mondtam el és hazudtam, itt meg hogy nem mondtam el előbb. Szerintem mind megértették volna, csak én stresszeltem túl. Szóval szerintem nyugodtan mond el neki.

jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm, esetleg próbáljatok ki olyan pózokat, például misszionáriusnál, vagy szemből lovagolva, ahol a csiklód önkéntelenül is hozzáér a párod testéhez közben. És így természetes módon tudja izgatni, nem kell lenyúlnod és kézzel csinálni saját magadnak.
jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan pasi érzi sértve az egóját azért, mert szex közben magadhoz nyúlsz, aki bizonytalan, éretlen. A szexben egy a lényeg, hogy mindkét fél élvezze, ehhez minden eszköz megengedett:)


Részemről izgató, ha egy lány magához nyúl szex közben, mert azt mutatja, hogy tesz is az élvezetért, nem csak várja a csodát.

jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Miert nem merem felvállalni, hogy csak csikló izgatással tudok elmenni, és akkor is leginkább úgy, ha magamnak csinálom?" Te sem érted?:-) Én sem értem miért nem vállalod fel! Ha szereted, miért nem árulod el neki a titkodat? Hadd örüljön neki! Mert (ha szeret?) hidd el, örülni fog!!!!
jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Rólam ezt mindegyik partnerem tudta. Mármint amikor szexre került a sor, mondtam, hogy én csak így tudok elélvezni, és még bíztattak is, illetve nyílván tetszett nekik, hogy magamhoz nyúlok közben. Nekik is jó volt, mindegy hogyan de volt orgazmusom közben, és ez sokkal jobb, mintha nem lenne. A hazugság pedig nem visz előre, hogy kamuzol hogy volt neked is, mert akkor ő nem érzi azt, hogy valamin esetleg változtatni kellene.

Összességében azt mondom nyugodtan nyúlj magadhoz közben, engedd el magad, tetszeni fog neki. Ja esetleg nem, akkor fejben nem elég érett ahhoz, hogy megértse a végeredmény a fontos, nem az hogy hogy jutottál el odáig.

jan. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!