Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Életetek legjobb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek legjobb szexuális élménye alkalmi-, vagy állandó kapcsolata alatt történt?

Figyelt kérdés
Mi volt az a különleges körülmény ami miatt azt érzed a legjobbnak?
jan. 30. 11:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
#9 a külsőnek az a köze hozzá, hogy izmos jóképű pasira akkor is jobban izgulok, ha kicsit bénább. De ne tegyél úgy, mintha ti férfiak nem izgulnátok jobban egy fiatal formás szép feszes nőre, mint egy idősebb kövérre, ha az utóbbi jobban teljesít akkor se biztos, hogy egyáltalán felizgultok rá xd
jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Alkalminak indult, állandó lett belőle. Szar kapcsolat után voltam, ahol sosem volt az exemnek szempont az én orgazmusom. Hihetetlen élmény volt amikor megtapasztaltam milyen ha figyel rám a másik.
jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok kalandom volt alkalmiban, a legkülönfélébb szitukban, változatokban, de meg sem közelítik azt az élményt amikor szerelmesek vagytok egymásba!
jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alkalmiban. A helyszín és a lány is igen jó volt.
jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%
#11 Az a különbség kettőnk között, hogy én pénz miatt sem kezdenék olyannal, aki nem jön be. Ha még bejön, akkor nem tesz hozzá annyit, mint a teljesítmény.
jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Brota ***** válasza:
53%
Állandó kapcsolatban, szerelemből!
jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
15-ös miért lett lepontozva?
jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Harminc evvel fiatalabb, de felnottkort elert pasi. Ugy bant velem, mintha a tinilany Julia volnek es o meg Romeo. Es ez gondolatolvasas volt. Mert pontosan erre vagytam. Sokaig csak csokoloztunk. Nagyon jol csokolt, sose volt senki,akivel ilyen osszzhang volt. Csokolozas kozben teljesen kivoltunk mar ehezve, de huztuk.

Dugas misszionariusban. A legjobb szogben er, de o valasztotta.

Tokeletes. Felek, nem most mar hozza fogok mindenkit hasonlitani es sose lesz ilyen jo.

Vele nem akarok. Elvbol nem tudnak elerheroseget azon kevesek, akikkel alkalmizok.

jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 Hogy jött össze? Valami randi app?
jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állandó partnerrel a legjobb még most is a szex. Igazából annyira sikerült egymásra hangoskodni és sokat tanulni, kísérletezni. Hogy ffi létemre már egy orgazmus mire lő a cerka tart nekem 60-90 perc között. Nyilván ez mindkettőnknek bejön és tetszik mindenkinek.
febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!