Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja vagyunk együtt a pasimmal és tegnap részegen el mondta, hogy ő bizony pasikkal is létesít szexuális kapcsolatot. Élvezettel mesélte, hogy szokta leszopni a legjobb haverját. Ti az ilyen dolgot, hogy reagálnátok le? Elzavarjam?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Megcsalás, szerintem.
2022. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ezek után én is szakítanék.

Pedig megértő vagyok.

2022. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt biszex pasitól rosszul lennék, nem járnék ilyennel.


Másrészt olyannal se járnék, aki még mindig tartja a kapcsolatot bármilyen volt szexpartnerével (legyen az barát vagy ex, ki van zárva).

2022. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Fuj baszki..én már nem tudnék férfiként tekinteni rá..az meg még hagyjál hogy együtt vagytok és úgy csinálja, undorító
2022. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez durva.

Mármint a hazugság.

Ha kezdettől fogva tudom, hogy biszexuális,és ezzel együtt is elfogadom és akarom őt, akkor nem gond (sőt...akár élvezném is a beszámolóját, vagy még annál is többet... ) de ebben a helyzetben biztos, hogy kiakadnék és nem tudnék többé bízni benne.

2022. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Szakítanék egyből
2022. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Kirúgnàm rögtön....
2022. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát ezt talán korábban kellett volna mondania... valószínűleg azóta is répázgatja a haverját és azt várja tapsolj hozzá örömödben.

Nem az a baj ha valaki biszex, az a baj ha inkorrekt. Fedje fel a lapjait és mondja el biz' a répát is szereti, meghagyni az esélyt te ebbe be akarsz-e társulni vagy sem.

2022. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Kell Neked ilyen? Ha nem, dobd :).
2022. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar akkor miért ne. Ha nem zavar a hármas ahol neked is csurran cseppenhet valami . Akkor miért ne.

Ez csak is tőled függ nem a válaszadóktól.

2022. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!