Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő mièrt nèzi le a fèrfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mièrt nèzi le a fèrfit azèrt mert az könnyen a csùcsra tud jutni?

Figyelt kérdés

Sok nőnek nehezen vagy soha nincsen orgazmusa emiatt a fèrfiakat nèzik le vagy hibàztatjàk.


Pedig ez csak egy adottsàg. A fèrfiak 99% kèpes rà a nőknek nem tudom hàny szàzalèkat, de jòval kevesebb.

A fèrfiaknak jobb adottsàgaik vannak mèg is a nők megpròbàljàk ledegradàlni ès ezt az adottsàgot is negatìvumkènt beàllìtani.


Ha megnèzzük az èletet àltalàban kit nèznek le jobban azt aki èlvezi az èletet vagy azt aki nem?


Ezen az elven haladva az, hogy a fèrfiak könnyen a csùcsra jutnak egy jò tulajdonsàg.



jan. 30. 14:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
Túl nagy árat fizettünk az emancipációért...
jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem nézem le. Csak nem kezdek vele, mert én is szeretném élvezni a szexet. Ha valaki nem tud teljesíteni, az legyen az ő baja, ne az enyém.
jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
52%

Sok nőnek nehezen vagy soha nincsen orgazmusa emiatt a fèrfiakat nèzik le vagy hibàztatjàk.

-sokszor ennek a pasi az oka. Ha nem találja a csiklót, vagy 5 percet nem tud dugni, az kinek a hibája lenne, ha nem a pasié?

Pedig ez csak egy adottsàg.

-nem, ez egy tanulható, irányítható dolog. Ahogy más férfitársaid is képesek rá.

A fèrfiak 99% kèpes rà a nőknek nem tudom hàny szàzalèkat, de jòval kevesebb.

-fogalmam sincs mit akartál itt írni.

A fèrfiaknak jobb adottsàgaik vannak mèg is a nők megpròbàljàk ledegradàlni ès ezt az adottsàgot is negatìvumkènt beàllìtani.

-az a jobb adottság, hogy el tudsz élvezni? Erre egy nő is képes. Sőt, többféleképpen, akár többször is mint a férfiak. Csak ehhez partner is kell.

Ha megnèzzük az èletet àltalàban kit nèznek le jobban azt aki èlvezi az èletet vagy azt aki nem?

-még mindig ugyan úgy tudná a nő is élvezni, csak meg kell tudni dugni.

Ezen az elven haladva az, hogy a fèrfiak könnyen a csùcsra jutnak egy jò tulajdonsàg.

-az lenne a jó tulajdonság, ha belemagyarázás meg kifogások helyett ki tudnád elégíteni a partnered.

jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Egy no is konnyen elmegy a csucsra csikloval, de basztok foglalkozni vele... A huvelyi orgazmust nehezebb elerni, tobb ido kell hozza. De nincs ido, mert miutan te elelveztel neki is abbamarad az izgatasa.
jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
7%

Biztos hogy ebben van irigység is a részükről, hogy férfiaknak ez lazán bármikor megy, a nőknek meg nehezzen épp hogy csak.

Az evolució nem támogatja a női orgazmust, mert a szaporodáshoz egyáltalán nem kell, viszont a férfiak orgazmusa elengedhetetlen, ezért az szinte mindig működik.

jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem nézzük le a pasikat ezért, azt nézzük le, aki csak magával foglalkozik. Ezért megy el sok nőnek a kedve a szextől, mert nincs orgazmusa a partnerével.Ezért inkább magának lerendezi.
jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
81%

Egy újabb szép ideológia, hogy a gyorstüzelők nem szerencsétlen lúzerek, hanem valójában hihetetlenül szerencsés tuti pasik!👍

👏👏👏👏👏

😂

jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

Miafasz????

😄😄😄

jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%

Én 2 perc alatt simán elmennék, ha foglalkozna a csiklómmal, de a legtöbb férfi nem szereti az orált adni. Csak magának várja el a szopást. De még kézzel se csinálják.

A hüvelyi orgazmushoz pedig több idő kell, arra nem elég 5 perc, még azoknak se, akiknek könnyen van orgazmusuk hüvelyben is.

jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 StevenUp ***** válasza:
87%

Én pasiként éreztem cikinek azt, ha gyorsan elsültem, a nő meg még kívánta volna az aktust.

A szex KÖLCSÖNÖS örömszerzésről szól a 21. században. Tehát ha neked örömet okoz a csaj hogy beenged a p*nájába, akkor neked pasiként miért is derogál legalább annyira visszafogni az orgazmust (ami lehetséges, fentebb írták TANULHATÓ) hogy a nő is jól érezze magát az aktus alatt..?

jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!