Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő mièrt nèzi le a fèrfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mièrt nèzi le a fèrfit azèrt mert az könnyen a csùcsra tud jutni?

Figyelt kérdés

Sok nőnek nehezen vagy soha nincsen orgazmusa emiatt a fèrfiakat nèzik le vagy hibàztatjàk.


Pedig ez csak egy adottsàg. A fèrfiak 99% kèpes rà a nőknek nem tudom hàny szàzalèkat, de jòval kevesebb.

A fèrfiaknak jobb adottsàgaik vannak mèg is a nők megpròbàljàk ledegradàlni ès ezt az adottsàgot is negatìvumkènt beàllìtani.


Ha megnèzzük az èletet àltalàban kit nèznek le jobban azt aki èlvezi az èletet vagy azt aki nem?


Ezen az elven haladva az, hogy a fèrfiak könnyen a csùcsra jutnak egy jò tulajdonsàg.



jan. 30. 14:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
65%

29

Az a baj, hogy teljes tévedésben vagy. Szépen felépítettél magadnak egy ilyen magyarázatot arra, hogy miért is "normális" gyorstüzelőnek lenni. Magadat már sikerült frankón meggyőznöd, de ettől ez még hülyeség. Hiába írod, le hogy ezek TÉNYEK, mert ezek NEM TÉNYEK. Ez egy gyorstüzelő véleménye, semmi több. Engem nem zavar, hogy ezt gondolod, gondold. Veled ellentétben nekem van viszonyítási alapom férfi szexuális teljesítményét illetően. 99,9%-uk nem élvez el pár perc alatt. Kb harminc pasival volt eddig dolgom, közülük EGY (!!!) darab volt aki soha nem bírta tovább pár percnél, és még egy aki a mérete miatt extrém komplexusos volt és stresszelt ezen, ez miatt általában ő sem bírta sokáig, de vele volt több mint fél órás is. A többségnek kifejezett igénye, hogy a nőt kielégítse, ehhez kellő ideig képes produkálni azt a tevékenységet amit te nem. Ha nem hiszed el azt is leszarom.

Igazából sajnállak. Szar lehet, hogy nem tudsz dugni. Még szarabb, hogy ilyen buta vagy, bár ennek nyilvánvalóan nem vagy tudatában. Részemről lezártam.

Béke veled! ✌️

febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

30# Örülök neki!



Sajnos a nők többsège nem ilyen ès a fèrfit okolja mindenèrt. Te szerencsès van.

febr. 5. 14:12
 33/36 A kérdező kommentje:

31# bosszuàllò, igazsàgot elviselni nem tudò koponyànyi monyò.



Mèg mindig nem èrtem, hogy jön ide az èn teljesìtmènyem ès honnan tudhatnàd, hogy milyen vagyok az àgyban, ha nem is ismersz. Azt viszont tudom, hogy amikor igazat mondok ès az negatìv a nőkre nèzve azt nagyon kevès nő tudja elviselni mert belül ők is tudjàk, hogy igaz ìgy betalàlt amit mondok.

Ilyenkor jön a bosszù.


Akàrmit is mondassz ez egy kèpessèg. Van aki könnyen vidàm tud lenni ès van aki nem. Van akinek jò a humora ès van akinek nem. Mint làtod van olyan nő mint a 30#-as aki könnyen èlvez ès többször is.


Nem is a fèrfit okolja, hiszen ő kèpes.


Nem lehetsz mindenben jobb mint egy fèrfi..


Fogadd el, hogy te sem vagy tökèletes.


Az, hogy valaki kèoes èlvezni a szexet ès könnyen a csùcsra jutni az erèny hiszen èn kèpes vagyok elèlvezni. Ha te nem vagy kèpes azèrt ne a màsikat okold. Nèzzèl szèpen magadba 🙂

febr. 5. 14:23
 34/36 anonim ***** válasza:
73%

33

Nyilván nem tűnt fel, de nem neked írtam. Hacsak nem te vagy az az okoskodó skizoid troll is aki rendszeresen osztja az észt az evolúcióról és jobban tudja hogy mi a jó nekem nőnek, meg egyáltalán milyen orgazmusra vagyok képes és mire nem...

Ha jobban meggondolom nyilván te vagy. Csak tudnám mire jó ez... Fordulj pszichiáterhez! 😄

febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
40%
31: Aki ilyen kifejezéseket használ hogy "gyorstüzelő" abból egyértelmű, hogy az elvakult BETEGES férfigyűlőlet beszél, szóval komolytalan nevetséges a véleményed.
febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

34# Azt hittem nekem írtad.

Akkor elnézést.

febr. 6. 14:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!