Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom előre, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom előre, hogy egy pasinak nagy farka van-e?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és volt már jó néhány párkapcsolatom. Eddig csak kis farkú pasikat fogtam ki, de nagyon vágyom egy igazán férfias, méretes szerszámra. Jó lenne előre tudni, hogy az illető mivel rendelkezik! (Nyomulósok kilépjenek, itt nem ismerkedem! Köszönöm!)

jan. 30. 16:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
37%
Megkérdezed tőle.
jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
#1 Ahhoz, hogy én ilyet kérdezzek el kell jutnom egy bizonyos bizalmi szintre. Előtte szeretném felmérni a dolgot, ha lehetséges.
jan. 30. 16:53
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Mi számít nagynak?
jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Akikkel együtt voltál, ők is annyi évesek voltak mint te kérdező?
jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem kérdezel rá, leginkább sehonnan, az a baj.

Én eddig kb 15-ből kétszer fogtam ki igazán nagyot, meg volt pár átlag méret és több kisebb is. 😅

jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#3 Úgy gondolom 17-22 cm között jó lenne! Kb. ilyenekről szoktam fantáziálni.
jan. 30. 17:01
 7/36 A kérdező kommentje:
#20-30 év közötti párjaim voltak idáig
jan. 30. 17:02
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
#6 5cm különbség van a 17 meg a 22 között is. Ha kifogod az utóbbit utána biztos nem kellene a 17-es
jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
#5 Sajnos nekem idáig a legnagyobb kb 12 cm-es volt.
jan. 30. 17:04
 10/36 anonim ***** válasza:
5%

4-es vagyok.


Köszi a választ.


Én amúgy 31 éves vagyok es amikor iszonyúan áll a farkam akkor17-18 cm között van. Amikor nagyon tetszik egy nő es kívánom.

jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!