Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a telt nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a telt nők hamar kifáradnak az ágyban?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtem le ducibb lánnyal, de rájöttem, hogy izgatna a dolog. Viszont ismerőseim mindig azt mondják nem bírják annyira tartani a ritmust. Ez igaz?

jan. 30. 19:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

Hát ha valaki edzetlen, és a lépcsőn felmenni is teljesítmény túra neki, akkor az ágyban se fogja bírni. Ez egy anorexiásra is ugyanúgy igaz lehet.


De vannak olyan duci csajok is, akik szeretnek mozogni, csak mondjuk betegség miatt van rajtuk plusz. Őket ez nem fenyegeti annyira :)

jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenkire igaz. Barátnőm is telt alkat és egyáltalán nem fárad ki közben. Sőt én sportos alkat vagyok, de ennek ellenére én kapkodok levegőért úgy meg tud lovagolni a barátnőm.
jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%

Én telt-sportos alkat vagyok.


Napi 2-3 menetét bírnék, de mi nem élünk együtt a párommal sajnos. ☹️😩

jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
22%

3


Olyan nincs, hogy telt-sportos.

Mint ahogyan vékony-izmos típus sincsen. Vagy az egyik, vagy a másik.

Aki telt, azon van felesleg, ergo nem lehet sportos sem.

Aki vékony, azon nincs elég izom, hogy a sportosan izmos kategóriába essen.

A kérdésre válaszolva pedig igen, valószínű igen, mert nagyobb testnek több oxigén kell, és ez igaz azokra is, akik aránytalanul sok izmot pakolnak magukra, testépítők pl.

jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%

Jó téma, duci gyakornok van nálunk az irodában, így könnyű volt felcsípni. Kocsiban lovagolt meg ott ugyan sok fel-le mozgás nincs de becsületesen mozgott 1 órán át. Pedig iroda első emeletre mikor feljön már kapkodja a levegőt.


Ui aki azt mondja olcsó János vagyok, üzenem hogy a céges parkolóban munka után a legjobb megjutalmazni magad egy kolléganővel!

jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

4. Ne haragudj, de sosem láttál. Nem vagyok amorf. Formás vagyok..


De egy random fotelharcosnak nem fogok bizonygatni.

jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%

6


Miért lennék fotelharcos, amiért leírtam a véleményemet? Csak úgy árad belőled a frusztráltság és a sértődöttség.

jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%
7. Sosem láttál, beszólsz. Ne csodálkozz, ha megütsz egy kígyót és megharap.
jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%

8


😐


Inkább egy hisztis cica vagy, mint egy harapós kígyó. Ezen nem is csodálkozom.

jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

9# Most miért értetlenkedsz?

Még nem láttál soha olyan csajt aki "husosabb" de izmos/sportos, mármint nem az a szálkás sportos.

Gondolom ilyenre gondolt 3#, amikor van fenék, comb, mell, kisebb has, széles csipő, de nem a "kövér, hájas" kategória.

jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!