Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas, nőies vagy nőiesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, nőies vagy nőiesen telt hölgyek mekkora méret az igazán kielégítő a puncitok számára?

Figyelt kérdés
Válaszotokban magasságot, és legalább egy kb-i testalkatot legyetek kedvesek megadni, pl körte, homokóra, alma stb

jan. 23. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Az a méret amelyik egy érzéki, szenvedélyes, domináns, férfihoz tartozik. 170cm. Nem vagyok sem körte sem alma hanem egy Nő.
jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Az almát a körtével akarod összehasonlítani? :D
jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem méret kérdése. Hanem, hogy igazán rá legyek izgulva a férfira. 178, elkörtésedett :D
jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Megint a sok kitérő kamuválasz, akkor legyen 10 cm-es kukijú pasitok, biztos az is jó
jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
175cm, vékony vagyok, nekem a 20+cm a legjobb
jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

4#

🚨🚨🚨INCEL ALERT🚨🚨🚨

jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
#6 Nagyon divatos lett ez az incelezés, nekem most is van nőm. Egyszerűen rühellem a kamut, félrebeszélést. Főleg akik még maguknak is hazudnak.
jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 7es, 1es vagyok.

Nem hazudok senkinek. Egyik alkat sem illik rám azért írtam így. Arányos testem van de nem sovány, ennyi.

Így kielégítő a válaszom?

jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem az alkatra céloztam, hanem ezekre a süket dumákra hogy mindegy a farok/pénze/kinézete, csak a szív számít :'D
jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

175, sportos.


19-25 cm.

jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!