Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veled is történt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled is történt már olyan, hogy megkívántad a tiltott gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

Tini korom óta tetszenek a női lábak. Nem kórosan, de szeretem bevenni a szexbe, ha alkalom úgy hozza. Nem, nem a büdös indít be! kizárólag az ápolt szép, igényes, női lábak. Eddigi párkapcsolataimba is bele-belecsempésztem, de eléggé félve az elutasítástól, csak kis mértékben. Mára feleségem van, vele jól működik ez, túlzás, hogy nyitott rá, de nem tiltakozik egy-egy láb-talpmasszás ellen, vagy ha szex közben megpuszilom a lábait stb.

Mikor még csak pár voltunk, már akkor felfigyeltem anyósom lábaira. Pont a gyengém: kis lábméret, rövid lábujjak, ápolt, igényes. Főleg nyáron van nagyon sokat mezítláb, tangapapcsuban stb.

Történt egyik nyáron, hogy ilyen piknik jelleggel az udvaron a fűben, talán kártyáztunk ha jól emlékszem, mellém ült, másik oldalon a feleségem. A kártyapakli középen, minden kártyalap lepakolás alkalmával, brutál kutyapózba vágta magát, rövidnaci, és top volt csak rajta. A lábfejei lefelé, talpa az ég felé nézett, rövid lábujjaival hát olyan látványoban volt részem pfhuh....A talpa is ápolt volt szinte csillogott (mintha kente volna nemsokkal előtte).

Voltunk egy páran ott, szerencsére törökülésben senkinek nem tünt fel a kisebb merevedésem. Igazából kicsit szégyeltem is magam.

Azóta nagyon sokszor van a fejembe a kép a lábairól, melléről pl ebben a pózban.

Nagyon visszahúzódó nőről van szó, biztosan nem kellette magát, csak feloldódott sztem családi körben, és elfelejtkezett magáról.

Após is van tehát nem facér.

Nem tennék semmit, csakis fantázia szinten van azóta ez a fejemben.

Más is járt hasonlóképp ismerőssel, akár családtaggal?



jan. 31. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Tuti, hogy te vagy az első, és az is biztos, hogy senkivel se történik hasonló.


Még senki se kívánta meg a barátnője anyját soha.


Most jó?

jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatalon, amikor az aktuális csajomnak is kb 40-es anyukája volt, köztük volt pár jó kis milf. Most hozzá nem nyúlnék a kb 70 éves anyóshoz.
jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel meg esik
jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
férfiak vagyunk, ez ilyen nincs mit tenni 😅
jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt anyósom kellette magát. Utólag kár hogy nem mozdultak rá.
febr. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én volt csajom anyukája sem volt szégyenlős, mikor mentünk nyáron velence, balaton fürdeni simán nyomta a monokinit. haralmas mellei voltak, néha-néha jól megstíröltem. mondjuk ez a 90-es évek elején volt. na meg kellemes a szemnek. beégett rendesen
febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Erről szól az életem.
febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmi gáz ezzel, főleg ha a valóságban nem vezet semmihez.
febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!