Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szóba jöhetne sex ha első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóba jöhetne sex ha első randin lerobbantok kocsival és összebújva kell aludni a csomagtartóba?

Figyelt kérdés

Lányok szóba jöhetne a sex?

Elég romatnikus a szituáció?


Mármint hogy összebujva kellene aludni hátul hogy ne faggyatok meg és ti ne féljetek



jan. 31. 12:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, de romantikusnak nem mondanám, ugyan akkor nem is zárnám ki.. Kérdező, am sznob vagy "koszos busz", neked meg béna járgányod van, és csóró vagy.. Én akkor már elvinném egy motelbe a csajt, vagy megkérdezném mit akar.. Nem érdekel senki válasza sőt, privátja sem.
jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Első randin semmiképp se mennék kettesben egy férfival, főleg nem olyan későn hogy hazajutni már ne lehessen.

Van olyan nő aki biztos, én nem.

jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hat ha valaki ilyen gané kocsival jönne, akkor azt kb. ott hagyni kéne kapásból nem h sexelni lol
jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Oldfire ***** válasza:
71%
Bárgyú történet.
febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én férfiként egy ilyen szituációban biztosan más megoldást választanék, minthogy megágyazzak a csomagtartóban.
febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!