Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok 5.000...

Milyen autót ajánlotok 5.000 euróig, ami kombi/hasonló, hogy lehessen tetőcsomagtartót használni sportolás miatt?

Figyelt kérdés

Első autómat készülök megvenni, szeretnék egy sportosabb autót, de úgy érzem nincs értelme vagánykodni, szívesebben pakolnám fel a bicómat, télen snowboardot, síket és haverokkal menni. Milyen autókat ajánlotok ti, amire a tetőcsomagtartó felrakható, 5.000 euróig?

Köszönöm a válaszokat.



2021. márc. 7. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy még egy Swiftre, de gyakorlatilag szinte bármire felrakható tetőcsomagtartó? :-)
2021. márc. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy egyterűt és lehet nem is lesz a tetőcsomagtartóra szükséged.

Én is megvettem a tetőboxot is és soha nem kellett mert minden elfér az egyterűben.

Most adtam el originál újan a boxot 12 év után.

2021. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Passat-ból is van izmosabb, R-Line kinézetre is dob egy kicsit. De tetőcsomagtartót kb mindenre lehet rakni
2021. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Passat B5.5, vagy Audi A4 egy jól kiválasztott dízellel. (1.9 PDTDI 131le, azzal már elég jól megy, van belőle 2.5 V6 TDI is, de az lényegesen problémásabb motor és drágábban fenntartható. Ha mégis olyant vennél, akkor valami szezonvégi, 180 lovas változatot, pl. a BAU motorkódost azokkal már kevesebb baj van.)

Ezeknek jó a menetdinamikájuk is, és gyakorlatilag bármi elfér benne, meg a tetején is.

Ennyiért pedig mindegyikból nagyon szépeket kapsz már, magyarországi, ellenőrízhető előéletű példányokat nem ilyen lerugott, behozott autókat.

2021. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!