Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha a partner nem nyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a partner nem nyal ki, akkor milyen indokokkal teszi?

Figyelt kérdés
Alkalmi, szexkapcsolat vagy párkapcsolatban egyaránt.

febr. 2. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nincs a szexben semmi kötelező, amit kapok, ajándék, saját szeretetéből kelléktárából adja, nem követelőzik az ember ilyen dologban!!
febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Alkalmit csak akkor nyalnék ki ha zuhanyzik aktus előtt. Párkapcsolatban meg bármikor ha már meg van a bizalom.
febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után. Szerintem alap hogy nem az egész napos fürdetlent nyalatom ki vele 🤣🤣🤣
febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
3# akkor se ha kéri? 😅
febr. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Èn szingli pasiként imádok akár hosszasan csiklót,puncit,popsit nyalni gyengéden,finoman,de kellemesen,èlvezhetöen!

Vagy ahogy a partner kèri,s izgatja!

El sem tudnám képzelni,hogyha ő lesz@p,hogy èn ne nyaljam ki,meg amúgy is!

Hiszen nekem az adott partnerem èlvezete,kényeztetése,gyönyöre a legfontosabb!!!


Bocsánat,hogy pasiként hozzászóltam,de ezt a kérdést olvasva volt bennem ez a gondolatmenet,amit muszáj voltam leírni.


Egy hetero szingli pasi

febr. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező semmi a szexben. Ha úgy dönt a pasi hogy megadja neked ezt akkor megadja ha nem akkor nem. Ez a szopásra is vonatkozik.
febr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Az emberek higiéniája katasztrofális. De vannak akik kifejezetten gerjednek a minél bűzösebb faszra, pinára. Nagy az Isten állatkertje.
febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
7# nem tudom, te kikkel csináltad, és hogy a puncik, vagy a f@szok íze nem tetszett, de én pl 5 nőt nyaltam, soha semmilyen kellemetlen szagokat, ízeket nem éreztem....🤔
febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Állandó kapcsolatban: volt egy traumatikus emléke, amiről nem beszél. Amúgy sem szerette soha a természetes ízét sem (elismerve, hogy van jó ízű, de azt sem szereti), plusz a rossz emlék. Ha nagyon akarnám, csinálná, de nem hagyja a lelkiismeretem… Nagyon hiányzik. Úgy tettem helyre magamban, hogy nem kényszeríthetek ki dolgokat abból, akit szeretek. Amúgy más módokon megadja, ami kell.
febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a világban 8-as.WC után nem mos kezet, túrja az orrát, aztán azzal a kézzel fogdos össze mindent. Vakarja a seggét, utána benyúl a kiflik közé. Nem vicc, rengeteg ilyennek voltam tanúja évtizedek alatt.Most legutóbb egy jól öltözött nő szart az utcán az orrom előtt. Egyáltalán nem zavartatta magát, hogy páran megláttuk. A seggét sem törölte meg.

Aztán bejönnek műtétre büdösen,

retkesen, és felvannak háborodva

ha kapnak egy pohár fertőtlenítőt,

hogy amíg nem fürdenek meg normálisan, addig a műtőbe nem

mehetnek be. A köldökük pl. rendszerint fekete. Egy hasi műtét előtt abszolút nem ideális.

febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!