Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig fáj a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fáj a szex?

Figyelt kérdés

Gondolom már nem kellene, hogy fájjon félek nem illünk össze szexuálisan.

Nekem a párom volt az első, kb 8 alkalommal voltunk együtt volt, hogy egymás után többször de minden alkalommal kellemetlen.

A barátomnak nagyobb mérete van és vastagabb is, óvatos és figyelmes, nedves is vagyok de még mindig nem tudom élvezni teljesen az együttléteket, nőgyógyászati gondom sincs. Egyszerűen nem tudom mit tehetnénk. Talán csak több alkalom kell még összeszokunk?



febr. 2. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Béna a pasi. Ennyire egyszerű. Ennyi idő után már nem kellene fájnia. Nekem is nagy van, de 1-2 alkalom után már élvezni szokták.
febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Síkosítót dobáltátok már?
febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem volt egy nagyon szűk barátnőm, és az elsőnél sziszegett kicsit, meg mondta hogy úvatosan, mert a volt pasijának nem volt ekkora. A másodiknál már semmi gond nem volt, mert gyorsan hozzám tágult. Szerintem nem is volt pasija csak mondta. Lehet még szűz is volt!? Amúgy nekem szerintem teljesen átlag méretem van.
febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Három okból szokott fájni:

a) nem megfelelő szintű előjáték;

b) a pasi mégsem annyira figyelmes, sokkal óvatosabban, fokozatosabban kellene;

c) a lány tudat alatt rágörcsöl, rástresszeli magát, nem tudja elengedni saját magát.

Húzd alá a listából melyik igaz...

febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Mikor megláttam a kérdést csak egyetlen válasz jutott eszembe: egyatalan semeddig
febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Síkosítót próbáltuk de anélkül is nedves vagyok, nem görcsölök rá de mégis fáj vagy kellemetlen.

Vagyis inkább feszít és ha mélyre megy az a kellemetlenebb.

febr. 2. 14:57
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy túl nagy van a párodnak és hüvely nem képes befogadni. Akkor is fáj ha nem egészet tolja be? Esetleg ha van segédeszközöd azzal próbáltad hogy fáj-e?
febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Még az kehet, hogy túl nagy/vastag. Nem írtad, hogy kb mekkora. Mert ha egy Rocco méret, akkor nem csodálom, hogy fáj.
febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem írok méretet a vastagságot amúgy sem tudom és nem is méregettem de eléggé az.

Az elején is feszítő érzés pedig hosszú az előjáték.

Az előző kapcsolataiban is gondot jelentett a mérete. Nem sokszor voltunk még együtt nem eröltet semmit de próbálkozunk...

febr. 2. 16:15
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
A hosszt vissza lehet fogni, a vastagságot nem. Én szakítottam az első barátommal amiatt, hogy túl vastag volt neki, egyszerűen nem tudtam hozzátágulni fél év aktív szexuális élet után sem. Volt olyan pasim, aki alig tudta betenni egy részét, annyira vastag volt. Én nagyon szűk is vagyok. A mostani barátom átlagos méretű, vele nincs problémám.
febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!