Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjes nőktől kérdezem miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nőktől kérdezem miért keresetek szeretőt? Mindben oka van, mindennek megvan a miértje.. Hol tankoztok a randikon? Meddig tartott és meg bántátok? A szexről vagy a testiségről szólt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
A szeretőmnél találkozunk ő egyedülálló. Van benne némi érzelem is de a szexen van a hangsúly.
2023. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nyílván az oka az, hogy a kapcsolatban nem egyenlőek az igények. Hotel, apartman, ha egyedülálló esetleg nála. A szex egyenlő a testiséggel. Van valamennyi érzelem is, mert kell a vágy, a kémia, a vonzódás egymás iránt, de helyén kell kezelni.
2023. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sajnos férfiként azt vettem észre a szingli nő egy idő után többet akar mint a szerető státusz, ezért Inkább olyat keresek aki szintén házas, vagy ha szingli

Tényleg elég neki a szeretői viszony…

2023. febr. 11. 08:22
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Én meg azt vettem észre hogy főként pénzt akarnak a nők, ezt több ismerősöm is mondta már.

Úgy vannak vele ha odaadják magukat kapjanak valamit!

Csak hát ha neki nem jó akkor minek megy bele?

2023. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Szeretőm nincs, csak szexpartnerek, a férjem is többnyire ott van, szereti nézni. Az oka az volt, hogy el akartam hagyni mert nem tud kielégíteni, ő javasolta ezt. Egyelőre élvezem, nyilván ez nem végleges megoldás.
2023. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert a szeretőm a kocsimat is karban tartja nem csak a puncimat.
2023. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Tudod jó a törött káposzta fel melegítve meg másképp fűszerezve

De egy egész életen át ugyan azt enni mindennap már hányingered lesz tőlle ha rá gondolsz mit kell enned már megint mikor eléd rakják akkor még jön a Róka


Szóval ezért tartanak szeretőt


Vagy azért mert a férjük elhanyagolja Őket testileg lelkileg

Már nem kapnak bókokat és valakitől jól esik ezt újra hallani

2023. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szia

Sajnos igazad van..

Amúgy ez női tapasztalt?

2023. febr. 11. 10:15
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Igen Női tapasztalat


De sok magát hűségesnek valló pasi is ezt állítja hogy kell a változatosság és vagy megnyitják a házasságot vagy harmasoznak vagy swingerbe járnak így van esélye új puncshoz jutni anélkül h megcsalná a feleségét

2023. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Én azért tartok szeretőt, mert kevés itthon a szex és unalmas. Nem éreztem magam nőnek csak egy kiszolgáló személyzetnek, akit néha megdugnak. Mióta van szeretőm újra nőnek érzem magam. El is felejtettem, hogy milyen érzes, ha így vágynak rám. Az a szenvedély, az az izzás.

Nálunk az intimitás a férjemmel teljesen hiányzott, de ölelés se csók semmi. Elhanyagolt. Jó ezeket megkapni, a bókokat hallani.

2023. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!