Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak az idősebb férfiaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb férfiakat érdekli a BDSM?

Figyelt kérdés

Itt is, és smpixien is csak 35 feletti, de inkább 40 pluszos domok vannak, ami nekem (22/l) korábbi trauma miatt nem jöhet szóba, huszonévesek viszont alig vannak.

Miért lehet ez?



febr. 2. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Mert ez az oldal olyan idős faszikkal van tele, akik anno nem élték ki magukat. Ja meg rengeteg incel.

De alapjában véve, nem csak ők szeretik. Eddig nem volt szerencséd, de most majd kapsz jó sok privátot, ha nem válogatsz, partnert is. Nem a legjobb hely ez a keresésre, de nem lehetetlen, ez a kérdés pedig segíti a célod. Esetleg még szerencséd is lesz és rád ír olyan, aki tényleg tud tájékoztatást adni, hogy hol, hogyan érdemes keresni. Sok sikert.

febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Engem érdekel. 23/f vagyok. Mind a 2 oldal izgat! De leginkább a Domináns.
febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Tény, hogy smpixie-n sok az idősebb korosztályú férfi. De azért bőven van 20as, 30as éveiben járó is. Vannak dominánsak is, persze sok más beállítottságú mellett.

Én is (28 vagyok) fent vagyok az oldalon, élő példa rá hogy találhatsz megfelelő partnert. (tény, sok a hülye is)

De még mindig több a férfi mint a nő aki nem pénzért van fent, még szerintem válogatni is tudsz.

febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak az időseket érdekli.Egyébként nagyon sok dolog belefér ebbe a kategóriába,amik pl. engem abszolút nem érdekelnek,pl. fájdalom,alázás,meg egyéb gusztustalan dolgok.Egyedül a ligth-os meg- vagy kikötözés érdekel.Egyébként nem tudom,hogy a trauma az miért korfüggő.
febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Mert a dominancia összefügg azzal, amit férfiasságnak hívnak és most nem a nemi szervre célzok.


Egy átlag 22 éves pasi 15 éve szinte még épp, hogy nem pisilt be esténként, 10 éve matchboxokkal játszott, 5 éve eszmélt rá, hogy lètezik az ellenkező nem.. 22, vagy 25 éves korában hogy lehetne már domináns férfi?


Lásd fentebb, a 23/f, mindkét oldal izgatja. Persze, mert punszihoz is alig jut és így próbál:))


A dominancia (tisztelet a kivételnek) 30 felett kezdődik, amikor egy férfi már felelősségteljes önmaga és mások iránt..

febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Azt se tudod mirol beszelsz tesom. Ebbol kiindulva nem vagyok biztos, hogy tevaloban ferfi vagy.


A dominancia nem egyenesen aranyos a felelossegteljesseggel. A felelossegteljesseg pedig nem korhoz kotott. Azt a megfelelo onismerettel rendelkezo ember ismerve.

febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Én 22 évesen kezdtem foglalkozni a dologgal az akkori párom kérésére.


Szóval ha úgy látod, hogy csak az időseket érdekli, akkor valószínűleg olyan helyen vagy, ahol csak idősebbek fordulnak meg.

febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ne faggassatok privátban milyen traumám volt, könyörgöm, nem fogok rá válaszolni

Grooming, ennél nem mondok többet, mert baromira nem olyan dolog amit vadidegenekkel beszélek meg a neten, legyetek már tapintatosabbak

febr. 2. 22:02
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Én nem faggattalak. XD
febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd 35 vagyok, de már 20 éves koromban is izgattak ezek a dolgok, hidd el, hogy meg fogod találni a saját korosztályodból azt, akivel jól érezheted magad, de fontos, hogy ne várj egy 25 éves sráctól 40 év tapasztalatot.


A domináns jellemhez viszont meg kell érni. Én eddig hiába voltak meg a vágyaim nem éreztem magam késznek, nem lettem volna jó dom. Most kezd még csak ez a dolog kialakulni azok a képességek amivel az lehetek, ez egy hosszú tanulási folyamat, nem kezdhetsz rögtön bilinccsel és korbáccsal a kezedben.


BDSM iránt érdeklődő és domináns hajlamú fiatalokat lehet azért találni bőven, de ne várd azt az élményt/tapasztalatot, amit a 40 fölöttiek tudják adni. Ahhoz hogy jó dom legyen valaki, először is meg kell ismernie az embernek önmagát, ki kell fejlődni egy nagyon jó érzelmi empatikus készségnek, szavak nélkül is látni kell, hogy a másik milyen állapotban van, mire van szüksége. Kell egy erős önuralom, és jól jön egy általános élettapasztalat.


Minden dom volt kezdő, de onnantól hogy felismeri magában a vágyat odáig, hogy valódi domináns jelleme legyen hosszú út visz. Nem szabad összekeverni a zsarnokoskodó alakokat, akiket tényleg nem érdekli a másik fél és csak "használja", a valódi domoktól, akinek a másik fél bologsága az elsődleges, és mindent azért tesz, hogy a szub igényeit szolgálja, furcsa kettősség ez.

febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!