Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a 70 éves tanárbác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 70 éves tanárbácsimnak felállhat még?

Figyelt kérdés

Jól tartja magát, van kb 190 centi, izmos, persze azért már van kis pocak, meg kicsit berogyasztva jár, de tényleg nagyon erős,és jól fog az agya, szóval tök vitális.

Mindig megnézi a cicimet, ha elmegy mellettem, van, hogy nem is próbálja leplezni. Mindig viszonozza, ha rávigyorgok és nagyon bír a hapsi. Szóval van egy kémia köztünk, nem mondom, hogy szexelnék vele, de azért érdekel, ha már elgondolkozom rajta, hogy egyáltalán benne van-e még ez a pakliban, ha ő 70 éves és a fentebb leírtak jellemzőek rá.



febr. 2. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva
febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem biztos.

Te hány éves vagy?

febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát, én jóval fiatalabb vagyok nála:D Most lettem 20.

Úgyhogy érdekes felállás lenne ez, ha bekövetkezne...

febr. 2. 23:35
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Én dugnàlak a helyében...
febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen, felállhat egy jó karban lévő 70-esnek is.

És ha esetleg nem, van erre gyógyszer.

febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető!

Ismerősöm túl volt a 70-en amikor lerendezte a szomszédasszonyát!

febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a mondás tartja, vén kecske is megnyalja a sót, de ha már nem áll akor mást nyal meg 😂

Egyénfüggő kinek hány éves korig működik a cerka, van akinek már 40-esen csütörtököt mond, másnak meg 80 évesen is állni tud még a kolbász.

febr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elképzelhető .
febr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen
febr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Biztos, hogy feláll neki. Szomszédaim is jó karban lévő 70 körüli pár, többször hallottam, ahogy fiatalokat idéző tempóban dugnak.
febr. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!