Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja eszt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja eszt?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy veszekedés után már nem is akar velem szexelni és mindig kifogásokat talál ki hogy ne vonnyam kérdőre én meg ászt gondolom nem kíván engem mindig észt csinálja velem ha ö akarja akkor van ha én akkor még soha sincs és egy veszekedés és már egyből kifogásokat talál és nem nedvesedik be tőlem nem tudom mi van most nem kíván vagy nem szeret vagy mi????
febr. 2. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az baja, hogy dugni van eszed, másra meg nincs...
febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És ezt azért a közoktatás témakörben írtad ki, hátha valaki ingyen korrepetál téged nyelvtanból?:D
febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A legtöbb nőt taszítják az írni és olvasni nem tudó, primitív emberek. Lehet hogy kinézetre egy kigyúrt, izmos, jóképű ember vagy, de sajnos ezt ellensúlyozza, hogy az IQ szinted nagyon alacsony (az alapján ahogy sikerült összeokádnod ezt a kérdést)
febr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!