Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vékony, szexet szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony, szexet szerető csajt merre találni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném kipróbálni nagyon csini, bevállalós csajszival milyen a szex. Eddig csak egy nővel voltam sajnos, és 39 vagyok
febr. 3. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Balett intézet.
febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem túl nagyon az igényeid? 39 évesen eddig egy, azaz egy nőt tudtál meghódítani, de már előre válogatni akarsz. Egyéb óhaj, legyen hozzá nagymellű, szőke kékszemű és csináljon neked pizzát is? 😂

Haver ha ez a vágyad, de csajozni nem tudsz akkor marad a neked a nemjólányok oldal. A b) változat, hogy megtanulsz csajozni. A vékony, szexet szerető lányok ott vannak körülötted, de nem megtalálni nehéz, hanem felszedni. Miért pont veled kezdjen?

febr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 StevenUp ***** válasza:
100%
Itt fekszik mellettem épp egy 🤷‍♂️ de nem adom
febr. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus, igények azok lennének, legyen nagyon szép, vékony, bevállalós, de te meg...

Keress fizetőst.

febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.

Mit tudsz ajánlani cserébe nekik? Szerintem nem sokat, úgyhogy inkább hagyjuk.

febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!