Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több nőt megkérdeztem ,mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több nőt megkérdeztem ,mivel tapasztalatlan vagyok,hogy számít e a méret. Azt mondják nem ,hanem az számít tudom e használni. Ez mit takar? Elmondaná ezt így valaki részletesebben?

Figyelt kérdés

febr. 4. 08:53
1 2
 1/19 Lilluci27 ***** válasza:
75%
figyelj az számít hogy mennyie vagy vele ügyes.. nehézt ezt leírni
febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Unalmas.
febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Tudod szabályozni a magömlést,el tudod nyújtani az aktust. Figyeled a nő jelzéseit hogy milyen intenzitást szeretne és ezt tudod tartani vele. Úgy mozgatod a csípődet hogy eltalálod a legingerelhetőbb pontokat.
febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Számít a méret. Az átlag 16 centi és 13 kerület. Ha ez megvan, akkor jó vagy. Ha nem, akkor sok szerencsét. Szükség lesz rá
febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Jól leírta a hármas, valamint nem minden nőnek egyforma nagyságú a hüvelye, bármilyen meglepő.
febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
4es vagyok. Kérlek írjatok le a lepontozás okát. Szívesen megcáfolom tényekkel.
febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Hallgatjuk 4es.
febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
#7 De mit? Pont ez a kérdésem. Miért lettem lepontozva?
febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
4-es: szerintem is számít a méret. És ezt nőként írom. Azért az se jó ha nagy, mert az feszít és fáj. De az se jó ha kicsi, mert nem tudsz úgy ingerelni. Szerintem, és ez személyes tapasztalat, 15-17 centis hossz az ami ideális, vastagságra max 14, de ez az én testem.
febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Hát ez az mégis 0 százalékon vagyok. Úgy katom fáj az igazság a sok kisméretű férfinek. Az átlag meg annyi. Aki nem hiszi írjon és hozok kutatást, ami nem bemondásos. 🙂
febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!