Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több nőt megkérdeztem ,mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több nőt megkérdeztem ,mivel tapasztalatlan vagyok,hogy számít e a méret. Azt mondják nem ,hanem az számít tudom e használni. Ez mit takar? Elmondaná ezt így valaki részletesebben?

Figyelt kérdés

febr. 4. 08:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkit pontoztam.

Le, mert itt mindenki tahò.

Fel,mert itt mindenki jò fej.

febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%

Megibt lepontoztatok. Hát ez már kabaré szint. De érvelni egyikőtök sem mer, mert tudjátok ti is az igazat.


#11 Ja hogy így működik? Nem a válasz valóságtartalma számít? Akkor minden ilyen kérdéshez írjam, hogy: nem számít a méret, 13 az átlag, de amúgy is a nőknek a nagyibb fáj stb? Vagy mi?;

febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Én mindenkit lepontozok aki szóvá teszi hogy miért lett lepontozva. Nagyon irritál az olyan ember aki nem tudja elviselni ha valaki nem ért vele egyet és ezért nekiáll hisztizni.
febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
#13 Nem az a baj. Hanem, hogy nem indokolja meg senki. Mielőtt megkérdeztem, hogy miért már akkor is 0-án álltam. Pedig tényeket írtam, amit ahogy írtam, tudok bizonyítani. Le lehet pontozni, ha hülyeséget írok. De ezen az oldalon nem ez megy. Hanem ha fájó dolgot írok (hiába igaz), akkor automatikusan lepontoznak.
febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
Egyet értek a 13al. Meg nálam hangulat függő a pontozás.
febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

4-es,



Mert semmi relevánsat nem írtál a kérdező számára és a kérdést sem igazán értetted.



Oké, leírtad számít a méret. És? Miért? Nem nő vagy, nem te érzed mi hogyan működünk, bocs. 🤷🏻‍♀️

febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

#16 Végre valaki. Köszi.


Szét kell nézni neten, olyan helyeken ahol ténylegesen nők írnak. Nem egy teljesen anonim oldalon. Pl facebook, reddit, egyéb külföldi fórumok, youtube, ahol vagy látod a saját szemedel, hogy nő az illető vagy meg lehet nézni a profilját amiből következtetést lehet levonni.


Van egy olyan kutatás is, ahol nőknek 3d-s péniszeket adtak és ki kellett választani a számukra a legjobbat. Hat 16 felett volt az ideális és szexkapcsolatra nagyobb, mint rendes kapcsolatra. Ezekből is az következik, hogy számít.


De ha belegondolsz egy 10 centis pénisz vagy egy 22 centis pénisz nagyon kevés nőnek lesz jó. Vagyis szinte nincs olyan nő akinek ne számítana. Olyan van akinek az átlag tartományon belül mindegy. Vagy mutass nekem olyan nőt, akinek mindegy, hogy 10 centi vagy 22 centi. Lehet találsz mindkettőre, de olyat nem hiszem, akinek mindkettő jó.



A 16 centis átlag 13 kerülettel pedig egy durexes felmérés, ahol 3000 ember péniszét mérték meg. A durexnek értelemszerűen tudnia kell az átlagot, hiszen az alapján gyártja az óvszert.

febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem számít semmi szex és kapcsolat terén sem a pénz sem a külső csak belső lelkiség a szeretet .... Adottság ízlés igény szokás kérdése , aki babaarcu bájos natúr fiatal nőket kedvel az nem fog dagadt kifestett milfeket hágni . Láttam akkora ajkat es nyílást amibe lazán becsusszant 3 ujjam és tágult, ebbe keskeny rövid kukac semmit sem ér .
febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
94%
18. Szimplán undorító vagy. Gondolom te sem vagy Adonisz, veled sem fog sok nő leállni. A nők szerencséjére.. :)
febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!