Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik prostikhoz jártok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostikhoz jártok, veletek volt már, hogy átvertek vagy lehúztak titeket?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy nem azt adta a kifizetett árért, amit előre ígért. Vagy előjátéknál direkt úgy kézimunkázott vagy oralizált, hogy gyorsan, idő előtt elmenjetek. Vagy bármi hasonló. És ha igen, mit csináltatok?

Én Hollandiában élek, Amszterdamban szoktam bemenni red light girlökhöz. Általában kapom azt, amit megbeszélünk, de néha bizony belefutok lehúzásokba. Olyankor szívesen lereagálnám valahogy indulatosan, de inkább visszafogom magamat, és csak szó nélkül elhúzok, nehogy egy strigó vagy ilyesmi is ott lebzseljen a közelben.



febr. 4. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Nem, még soha.
Igen, kommentben elmesélem.
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Direkt rákérdeztem hogy megy-e neki a mélytorok.

Azt mondta hogy igen.

Persze csak félig tudta bekapni.

febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Órára pillantgatós csajt többször kifogtam. Az rosszabbul esett, mintha többet kért volna az előre megbeszéltnél.
febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2: Igen, olyan nekem is volt már olyan, hogy felhúzott egy stoppert. És végül azért nem tudtam gerjedni, mert lestresszelt, hogy folyamat hallom az idő múlását. Bár ez még az elején volt, amikor kezdtem a bejárkálást, ma már lehet, tudnám ignorálni. De ilyen stopperessel akkor, egyetlenegyszer találkoztam.
febr. 4. 10:54
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Volt már pár ilyen,nem is nagyon járok már,rühellem ha hülyére akarnak venni.
febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4: Én is átlagban 2-3 havonta egyszer járok. Mert azért nincs mindig kidobni való 100-150 euróm. Mostanra már standardban kalkulálok az esetleges lehúzással. Általában persze valaki olyat keresek, akinél már voltam, és jó emlékem van, de megesik, hogy nem találom, mert pont szabadnapos, hosszan vannak bent nála, vagy nem mindig állandóan ugyanabban az ablakban dokgozik. És ilyenkor marad a lutri.
febr. 4. 11:05
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Azt mondta, hogy bírja a kemény szexet nagy mérettel. Erre jobban vigyaznom kellett, mint egy szűz lánnyal.


Volt olyan is, aki anált ígért, de ott meg meghátrált (előre közöltem a méretem).


Volt stopperórás is.

febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer befizettem komplettre.

(Szopás+dugás)

Úgy lepippantott 2 percen belül, hogy az agyvelőm is kijött! Persze utánna már a dugás elmaradt, mert nem állt fel a farkam.

Pénztártól való távozás után reklamációnak nincs helye... 😆

Bosszút álltam rajta legközelebb, mert elvittem hozzá az egyik havert, akinek Rocco méretű szerszáma van, úgy b@szta hogy fájt neki rendesen! 😆

febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs biztos recept a lehúzás kiküszöbölésére. Bárhogy is tervezem el előre, hogy megfontolt leszek, mindig jöhet valami, amivel nem kalkuláltam. És ez ugye Amszterdam és a piroslámpás ablakok, tehát még az sincs, hogy online negatívan véleményezek valakit, és letanácsolom róla az embereket, mint odahaza a rosszlányok.hu-n. Legalábbis nem találtam ilyet sehol.
febr. 4. 11:59
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem egyszer
febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9: És ilyenkor lereagáltad valahogy vagy csak elpályáztál, letudva a veszteséget?
febr. 4. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!