Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik prostikhoz jártok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostikhoz jártok, veletek volt már, hogy átvertek vagy lehúztak titeket?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy nem azt adta a kifizetett árért, amit előre ígért. Vagy előjátéknál direkt úgy kézimunkázott vagy oralizált, hogy gyorsan, idő előtt elmenjetek. Vagy bármi hasonló. És ha igen, mit csináltatok?

Én Hollandiában élek, Amszterdamban szoktam bemenni red light girlökhöz. Általában kapom azt, amit megbeszélünk, de néha bizony belefutok lehúzásokba. Olyankor szívesen lereagálnám valahogy indulatosan, de inkább visszafogom magamat, és csak szó nélkül elhúzok, nehogy egy strigó vagy ilyesmi is ott lebzseljen a közelben.



febr. 4. 10:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos volt többször is, mondjuk Magyarországon nagyobb a kilengés, az első alkalmmal rábeszéltek, hogy legyek két csajjal, egy idősebb pippantott, a másikat símogathattam, elélveztem, azt hittem most jöhet a másik dugással, de mondták, hogy "viszlát.." Viszont volt, hogy szintén két csajjal egyszerre értünk a ház elé ahol "rendeltek", és jött egy ismerős, nagyon beszélgetni akart erre az egyik csaj elkezdi, " bocsi, de akkor jönnél, tudod a telepítés miatt.", ez meg über jófejség volt.. Ausztriai tapasztalataim vannak még, általában jók, kiegyensúlyozottak, de volt, hogy egy csaj aki már harmadszor volt nálam, és kétszer hagyta hogy jobban menjen a menet, elkezdett szeszeregni, és szinte elrohant, és fenyegetőzött, ott ugye ügynökségek intézik a rendeléseket, és az másfél óra helyett 25 percet volt, hívtam is őket, és kiegyeztünk, pénzt nem kaptam vissza, de kaptam egy másik lányt. Ausztriai eset, de nem osztrák a lány és az ügynökség nagyrésze sem, de durva volt, hogy valakinek másik ügyfélnek mesélt rólam a csaj, mindegy hogy miért, és alig tudtam megakadályozni, hogy kellemetlen helyre jusson el az infó, pedig ott nem is illegális az ilyen szolgáltatás igénybevétele, de hát...
febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam eddig, diatal csajhoz mentem, fürdés megvolt, erre közli hogy nem tudja mondta-e telefonban a barátnője, de nála csak egy aktus van, most volt műtétje stb (valószínűleg csak duma volt de mindegy), vagy 20 perc is elment dumával de ezt még nem bántam annyira, mert egy menet nyilván nem fog 30-40 percet tartani, sőt elsőre sose bírom túl soká... Semmi kezdeményezőség nem volt tőle látható (biztos én vagyok rosszul beállítva hogy én azt hittem ez így megy, ha már fizetek érte), misszibe kezdtük, ott olyan volt mint egy tengericsillag, láttam hogy nem az igazi a sztori, hát mondom akkor forduljon meg, elkezdtem kutyába küldeni, annyira nem gyorsan mert nem akartam hogy hamar vége legyen a dolognak, erre ismét sziszegett, hogy nem tudnám gyorsabban csinálni, mert feszíti mikor berakom... Mondtam hogy oké, akkor mondjon valamit, milyen póz legyen. Hát, neki mindegy. Mondom dehát nem mindegy, mert csak azt látom hogy így se, meg úgy se jó. De neki akkoris mindegy. Na mondom tudodmit, akkor lefekszek, ülj bele, aztán te tudod szabályozni hogy hogyan és mennyire jó. Így egészen elfogadható volt a helyzet, kivéve azt hogy sajnos így meg elég hamar el is mentem, amit nem szerettem volna. Átlaghoz képest olcsó volt, de így sem érte meg... Megfogadtam hogy kövire csak 30-35+ évessel.
febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10


Mit lehet ilyenkor csinálni? Nem nagyon pörlekedtem, mert egyrészt amúgyis eléggé konfliktuskerülő vagyok, másrészt még a végén rám hívja a kancigus stricijét...

Nem kell nekem a balhé. Ha ilyen, úgyis megszívja egyszer... És nem a f szt 😅

febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok, régen voltam 1-2-szer, bár inkább csak elkísérést kértem, nem vagyok rá büszke. Volt, aki az elején elkérte a lóvét, sőt próbált rábeszélni, hogy többet adjak, mert hogy több időt töltsünk együtt (ebbe nem mentem bele), aztán pár perc múlva egyszerűen eltűnt.
febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13: Csak ugye ilyenkor eléggé bosszús az ember. A legutóbbi esetben elég szemtől pofába átverés áldozata lettem, mondhatni semmit nem kaptam. És támadtak indulatos gondolataim, az egyetlen ok, amiért végül nem csináltam semmit, csak elhúztam, az csakugyan az, mint már én is írtam, hogy nem tudhatom, nincs-e ott vagy a közelben megbújva valami gorilla. Ha pedig a berendezésben tennék kárt távoztamban, teszem azt bedobnám a kirakatüveget, akkor jóllehet ellenem indulna eljárás, hisz a rendőrségnek azt mond, amit akar, nem tudnám bizonyítani a magam igazát. De ha tudnám is, az ilyen rongálás akkor sem jogos a törvény szerint.
febr. 7. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!