Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudok ugy melytorkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok ugy melytorkoz i,ha oklendezes jon ram?

Figyelt kérdés

Hogy tudom kikapcsolni az oklendezest? Emiatt nem tudom teljesen tovig tolni.

A szexben gyekorlott vagyok,de sajnos ezt nem tudtam begyakorolni.

Szeretnek max oromet okozni.


Kerlek segitsetek. Irjatok le linkeljetek videokat legyszi. Technikakat is irjatok.


febr. 4. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyire muszáj?
febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem sehogy. ezt vki vagy tudja, vagy nem. ez nem tanulható.sőőőt..elmondom neked, hogy a legtöbb nő öklendezik tőle, csak nem foglalkozik vele
febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

#1

Mert miért baj hogy örömet akar okozni?

Ha nő lennék vagy meleg lennék, én is meg szeretném tanulni. Imádom ahogy a partner élvezi amit csinálok vele. Már megy a spriccelős orgazmus okozása is.

febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2)-es: amikor oklendezek,akkor kihuzom es folytatom tovabb. Oklendezek kihuzom es folytatom. De igy nem olyan elvezetes,mintha bennt lenne vegig a torkomban.

Egyszer sikerult oklendezes nelkul tovig tolni ujra es ujra, amikor nagyon fel voltam izgulva. 20 cm.

febr. 4. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem baj az.

Van akit ez izgat.

febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem mélytorok miatt kerestem erre a problémára megoldást, de ez egész jól működik:


[link]

febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!