Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire játszik szerepet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire játszik szerepet a sexben egymás anális izgatása kényeztetése ?

Figyelt kérdés
Házaspárok , párok , szoktátok izgatni egymás popsilukát , ha igen hogyan , ki igényli jobban nők vagy férfiak ?

#ánusz #Popsi oda vissza #Popsiizgatás popsinyalás
febr. 4. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A legkevésbé sem.
febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem de a párom főleg, főként ha prosztata masszázst adok neki ujjal vagy csak simán ujjazom mondjuk orál közben. Néha szerepcserézünk is az igazából kedv függő, de rendesen anál szexelni is szoktunk.

28L

febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk rendszeresen része a szexnek. Oda-vissza.

Ő jobban igényli mint én, mármint, ő maga szeret az én popómmal foglalkozni minden téren, és azt is szereti ha én kényeztetem a fenekét, neki rettentő erogén zóna a gátja, a popója, rendszeresen ujjazom miközben a farka a számban van, illetve van felcsatolhatós cuccunk is, mert az engem is izgat, ha én vagyok a behatoló, ő pedig a befogadó fél.


Én ritkábban kívánom az anális behatolást, de pl dildót egész gyakran használunk aktus közben, amolyan "hamis" DP gyanánt.

márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 De irigylem a párod!!

Ha gondolod írj privátot.

Beszélhetünk ilyrnekről stb

márc. 26. 00:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádnám ha kölcsönösen oda vissza lehetne. De feleségem még attól is ódzkodik ha nyalás közben a nyelvem hegyével megcsiklandozom az ő ánuszát. Hogy ő az enyémet izgassa bármilyen formán, teljesen kizárt.
márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!