Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek külföldön dolgozik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek külföldön dolgozik a párja,hogy bírjátok? Ha pl 3 hetente jár haza. Nagyon rossz és nagyon hiányzik,nem tudok másra sem gondolni,teljesen magunkba fordultunk. Kb 2 évig lesz így,hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
febr. 4. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát idővel beállsz arra hogyha itthon van mint a nyulak szindróma lesz. :)
febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kint van a párom. 3-4 hetete ját haza. Durván ki vagyunk éhezve mindig. N
febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem egy ilyen nővel jártam össze. Nem szokták sokáig bírni. Azert a férjet sajnálni szoktam, mert szerencsétlen a családtól távol melózik, hogy a feleség otthon jól megéljen, erre az meg félrekefél.


Miért kell Külföldön dolgoznia a párodnak? Azért már itthon is találni olyan munkákat, amivel kényelmesen meg lehet élni, főleg ha te is melózol.

febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben élünk több mint 10 éve. És egyre rosszabb, egyre jobban hiányzik nem csak a szex. Ez társas magány, ami maga a pokol.
febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha otthon a párotok hányszor ugorjátok meg a másikat?
febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Mi értelme egy ilyen kapcsolatnak? Vagy menjél te is ki hozzá vagy maradjon itthon. Valamelyik csak kivitelezhető. Igaza van a hármasnak, hiába a sok downvote.
febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Mert akkor nem érné meg nekik. Ha ők is kimennék már rögtön nem lenne elég az ingyenes munkásszálló, hanem súlyos összegért kellene albit fizetni. Gondolom ha a feleség) élettárs itthon nem tud normális munkat kapni (ha tudna nem kellene a férjnek kimenni), akkor kint se kapna, főleg nyelvtudás nélkül.
febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 Mert ezek a nők szeretik eltartani magukat. Én nem tudnám elképzelni, hogy a párom külföldön dolgozzon. Vagy ha valamiért muszáj lenne, akkor mennék én is. De ha mindketten dolgozunk, meg tudunk élni és meg félrerakni is tudunk. Oedig a legtöbb oasim egyszerű kétkezi melós volt, én meg könyvelő. Nem keresünk kiemelkedően.
febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

"Nem egy ilyen nővel jártam össze. Nem szokták sokáig bírni"


Én is ezt tapasztalom, max fél év, aztán szabad a vásár.

Amúgy az ilyenek nagyrésze nem szokott jól elsülni.

Apu ráhúz még egy évet, mert tetőt kellene cserélni/új autó/ lakáshitel kifizetése.

Közben meg telnek az évek, apu szétküldi magát a szálláson alkohollal, anyut meg tömi boldog boldogtalan 😃

febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Pontosan. Sokszor apu is csalja külföldön. Nálunk a nagy válság után elég sokan kimenetek. Szinte az összes kapcsolat szétment, vagy teljesen elhidegültek. Talán olyan 10% a kivétel. Most sok ismerősöm kamionozik kint. Többről tudom, hogy csalja az asszonyt, és tudok asszonyt is, aki szintén csalja férjét. Persze a pasi kukdi haza a sok pénzt, az anya elveri, és ez így jó nekik.
febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!